| Andreea213334 a întrebat:

Bună, acum cateva zile am facut sex protejat cu iubitul meu si a ejaculat in mine cu prezervativ, se poate sa fi rămas însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul CORECT este categoric NU. Fiindca acesta este rostul si rolul prezervativului cel de a permite barbatului sa ejaculeze in prezervativ, in timpul actului sexual.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu, daca totul a decurs ok.

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat pensiul a fost introdus vaginal NUMAI cu prezervativ pe el, este imposibils a ramai gravida. daca v-ati jucat si fara prezervativ, da, ar putea exista aceasta sansa, numai daca tu esti in perioada fertila.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă actul sexual s-a finalizat cu ejaculare în prezervativ, nu este posibil sa fi rămas gravidă.

| mastadont a răspuns:

Dacă nu s-a rupt prezervativul atunci categoric nu.

| anixxzyc a răspuns:

Daca nu a curs pe langa sau a ajuns cumva sperma la tine in vagin evident ca nu ai cum si ca sa fi sigura poti face un test de sarcina.