| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile mi-au aparut un fel de ilute mici pe vagin, nu stiu de la ce ar putea fi, tin sa mentionez ca ultimul contact sexual a fost doua luni in urma, in luna aceasta menstruatia me-a venit pe 18.02 cu intarziere de 7 zile

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu despre ce bilute spui tu, dar este practic imposibil sa fie crecsute pe vagin, pentru ca vaginul s eafla 100% in interiorul pantecului tau!
Deci, nu stiu unde ti-ar fi putut creste bilutele, dar poate din curiozitate macar, inveti parile coprului tau si poti sa ne explici data viitoare, ce ti se intampla.

| mihai69 a răspuns:

Ar putea fi negi genitali - adică ia reușit să te infectezi cu HPV. Felicitări!
Oricum, mergi la medic și abține-te de la sex - e suficient să ai tu, nu trebuie să-i mai dai și altora!