| gghsjh26 a întrebat:

Buna, mi-a intarziat menstruatia 6 zile, mentionez ca ultimul contact sexual l-am avut acum doua luni neprotejat iar luna trecuta mi-a venit menstruatia. Am toate simptomele inainte de menstruatie, dureri de sani etc dar ciclul tot nu apare si nu stiu ce sa fac. Am o scurgere alba putin mai grosuta ca textura si mirositoare si ma ustura cand fac pipi, are asta vreo legatura cu intarzierea menstruatiei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Yurisa a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa iti faci griji, ciclurile neregulate se intalnesc mai multe persoane. Cea mai ciudate experienta a mea a fost cand mi-a venit imediat la o saptamana jumate dupa ce mi-a trecut si m-a tinut 9 zile! Daca esti ingrijorata si ai dubii, recomand sa vezi un doctor