| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile mi-au aparut un fel de bilute mici pe vagin, nu stiu de la ce ar putea fi, tin sa mentionez ca ultimul contact sexual a fost doua luni in urma, in luna aceasta menstruatia me-a venit pe 18.02 cu intarziere de 7 zile

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ar putea fi negi genitali - adică ai reușit să te infectezi cu HPV. Felicitări!
Oricum, mergi la medic și abține-te de la sex - e suficient să ai tu, nu trebuie să-i mai dai și altora!

| Anonim2htqbf a răspuns:

Posibila o infectie cu candidoza severa, fuguta la doctor daca nu trece in 2-3 zile. Sau fa un test de sarcina.

| Alecu_Sorin_1995 a răspuns:

Doctorul le stie pe toate