| Shella03 a întrebat:

De cativa ani imi place la nebunie de un baiat deci il iubesc. Acum cand s-a indragostit de mine sentimentele mele incep sa dispara de ce?

Răspuns Câştigător
| Crisツ a răspuns:

Asa e cand iti doresti ceva foarte mult, nu mai exista decat acel lucru. Dar cand in sfarsit obtii acel ceva, iti dai seama ca nu ti'l mai doresti.
Eu as zice sa ii dai o sansa. happy

| Shella03 explică (pentru Crisツ):

Mersi! O sa ma gandesc ce fac. :*

10 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Asa se intampla uneori. Este posibil ca el sa fie sub asteptarile tale sau sa nu iti placa sa fii intr-o relatie. Insa de multe ori acest sentiment dispare dupa ceva timp in care esti cu persoana respectiva, asa ca nu ii da drumul, inca.

| Shella03 explică (pentru OoBunnyoO):

Iti multumesc tare mult pentru sfat nu o sa ii dau drumul! Inca imi bate inima cand il vad laughing Si simt fluturasi in stomac :*

| OoBunnyoO a răspuns (pentru Shella03):

N-ai pentru ce. Ma bucur ca te-am putut ajuta. happy

| Shella03 explică (pentru OoBunnyoO):

:*

| Felys a răspuns:

Cand era inaccesibil pentru tine ti-l doreai, acum ca este la picioarele tale, realizezi ca nu mai este o prioritate, asta insemna ca nu l-ai iubit ci era doar ceva care nu iti era la indemana

| Shella03 explică (pentru Felys):

L-am iubit ba chiar foarte mult! :X

| Felys a răspuns (pentru Shella03):

Iubirea nu e vesnica, se poate termina la fel de repede cum a aparut

| drogh a răspuns:

Poate ca pe vremea aceea tu stiai ca nu ai o sansa la el si il doreai din ce in ce mai mult, iar acum te-ai indepartat fiindca nu mai simti la fel, dar daca incerci sa cauti in adancul inimii tale, poate urma lui inca a ramas acolo.

| Capriciu a răspuns:

Posibil ai vazut ceva mai bun sau posibil ai inceput sa il cunosti mai bine si nu iti place comportamentul sau adica felul sau de a fi si mie mi s-a intimplat asa ceva.Pa!