| ateu123 a întrebat:

De ce am mereu ghinionul sa iubesc ce nu pot avea?

4 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pentru ca asa se intampla de multe ori in viata,iubim persoane care nu ne impartasesc aceleasi sentimente ca si noi iar pe cei care ne iubesc cu adevarat nu ii apreciemhappy. Daca am putea sa ii dictam inimii de cine sa se indragosteasca si de cine nu,ar fi mai bine pentru ca asa nu am mai avea de suferit,dar din pacate nu putem face nimic, decat sa fim tari ca sa reusim sa mergem mai departe.
Fiecare dintre noi are o jumatate care va aparea la momentul potrivit, insa pana va aparea vom avea de intampinat multe teste de la viata...ca intr-un final sa o gasim, si cand o vom gasi nu vom cu siguranta ne va fi mult mai bine si nu vom mai suferihappy

| Dia a răspuns:

Pentru ca asa se intampla sad.
Unul iubeste, altu`si bate jocstraight face.

| BlackAngelOfFire a răspuns:

Aceasi soarta ca si minewinking sad

| Rawwrr a răspuns:

Nu esti singurul/singura care are ghinionul acesta.Fi atent/a de cine te indragostesti si fa ce iti dicteaza inima, ce simti, ce crezi tu ca e mai bine.big grin