| anonim_4396 a întrebat:

De ce aproape toti barbatii sunt porci?!

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru că aproape toate femeile-s scroafe, iar pentru a nu fi acuzaţi de zoofilie, se " transformă " şi ei în porci.

| gingergirl1 a răspuns:

Pentru ca...sunt! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu chiar.

| Xtadelo a răspuns:

Va ramane un mister...

| Louysse a răspuns:

Este in gena lor...barbatii sunt niste animale, indiferent daca e porc sau altceva...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu zău?! laughing Mentalitatea asta de grotă a unora; cum îi dezamăgeşte cineva de sex opus într-o relaţie, cum imediat îşi pun întrebarea " De ce băieţii/fetele-s aşa? ". Împăcaţi-vă cu ideea că în viaţă nu poate fi totul aşa cum visaţi.

| irina20 a răspuns:

Pentru asta sunt facuti, exemplu McNigel big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiindca invers nu e posibil.

greece12
| greece12 a răspuns:

Aceasta succinta caracterizare(in special lipsita de argumente), da dreptul tuturor barbatilor sa le faca si ei, la randul lor, pe toate femeile curve.Sau aproape toate.
Si nu e corect.
Generalizarea este o dovada a lipsei de inteligenta,o superficialitate totala.
Fie femei,fie barbati,oamenii sunt unici si irepetabili,iar relatiile dintre ei au toate nuantele posibile.
Acelasi barbat care pe tine te-a dus la concluzia de mai sus,poate duce o alta femeie in culmea fericirii.
La fel, si o femeie care este catalogata drept usoara si nu se potriveste cu un anume barbat, se va potrivi cu un altul, totul este sa-l gaseasca.
Barbatii nu sunt porci.
Dar nu-i provoca, ca sa nu-ti demonstreze de ce anume sunt in stare.

| neutrino a răspuns:

Daca doresti un raspuns corect, intreaba-ti parintii si sunt sigur ca vei primi raspunsul mult asteptat.

| catthshshshs a răspuns:

Nu este asa, nu putem generaliza. Daca vrei sa vorbim mai multe, lasa-mi un mesaj privat happy

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ptr ca nu mai intalnit inca pe mine laughing

| AndreiuuMrrr a răspuns:

O femeie lovește un bărbat, doar s-a apărat.
Un bărbat lovește o femeie, este considerat porc
Doar mentalitatea este de vină

P.S.: @irina20 nu ai de ce să te superi pe McNigel, a spus-o frumos, are mare dreptate.

Răspuns utilizator avertizat
| RangerJ a răspuns:

Nu toti barbatii sunt "porci" doar ca ei nu stiu sa se poarte cu o fata doar cu cei asemeni lui (alti barbati).

| MessiTheBest99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate man fete-s niste fatze si se cred superioare adevarul e ca nus.Noi santem mai smecheri si mai puternici!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru MessiTheBest99):

Nimeni nu-i superior şi nimeni nu-i mai şmecher decât altul. Comparaţiile astea care se fac între cele 2 sexe este atât de jegoasă şi de idioată încât pare greu de crezut că aceasta poate exista cu adevărat. Să spui despre o persoană că este mai rea, mai proastă, mai slabă sau mai needucată, doar fiindcă este băiat/fată mi se pare o absurditate oribilă.

| iubesc a răspuns (pentru anonim_4396):

Nesimtitule.

| h3r a răspuns:

Auzi la ei, pentru că femeile sunt curve... înainte erau cabarete şi acolo erau curvele, dar voi, voi sunteti la fel de când aţi venit.

Ai vrea tu ca ei să fie porci! Porci sunt draguţi, nu contează că sunt murdari, se pot spăla.

| DragosNr001 a răspuns:

Pentru ca tu esti scroafa. Simplu... Apropo, cred ca tu esti mama-scroafa rolling on the floor

| Alex_Horry_1993 a răspuns:

Da de ce APROAPE toate femeile sunt curve?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca fetele doar pe proci ii cauta, iar cei care au ceva eleganta sunt luati in ras sau dati la o parte.

| ionut962204 a răspuns:

Da cine te.a pus sa umblii cu toti?

| foxsilver a răspuns (pentru greece12):

Indulgenta fiind de felul tau, ai dat raspunsul pe care l-ai dat, dar eu, din cauza oboselii...ma abtin sa raspund laughing, asta deoarece mi-a spus cineva ca, oricum ar fi barbatii, e bine sa stim doar noi, femeile, dar ei sa nu afle niciodata laughing.

| AndyLavy a răspuns:

Nu sunt.Depinde de modul in care vedem noi lucrurile.

| AndyLavy a răspuns:

Uneori fetele sunt mult mai...vaci decat sunt baietii porci!

| ciotori a răspuns:

Daca tu nu ti-ai gasit un baiat care sa nu isi bata joc de tine asta nu ineamna ca ei nu exista

| corina977 a răspuns:

Pentru ca nu stiu sa se poarte cu o fata.

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Cam generalizezi!

Sa-ti raspund la intrebare:
Daca femeile nu ar cauta porci, barbati nu ar fi porci.