| RAY a întrebat:

De ce ar considera o fata filmele porno ceva scarbos? Si pe cei care privesc filme porno ca fiind scarbosi? Voi considerati la fel? Ce parere aveti despre cei care vad filme porno?

Răspuns Câştigător
| Elyiela a răspuns:

Crede-ma, am cativa la mine in clasa care se uitau si in timpul orei. Pe mine nu ma deranjeaza absolut deloc ca cineva se uita la filme porno, si sunt fată. Si da si eu ma uit. E ok. Parerea mea.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ele se freaca mai des daca umilesc vizualizatorii obsceni

| Freya1 a răspuns:

Eu nu consider filmele porno ceva scarbos atata timp cat nu sunt incluse scarboseni prin ele (voma, fecale si alte fetisuri din astea scarboase).
Pot sa ma uit cu iubitul o data la ceva timp la unul nu vad o problema in asta.

| RAY explică (pentru Freya1):

Alea sunt degustatoare,adica nu sunt oameni normali,cum sa faci asa ceva apoi sa postezi pe net, libertatea da dreptul la uni nebuni sa se afirme, sau unele nebune cu caini, cai, site urii pentru uni care isi scriu fanteziile, nebuni sunt si pe Youtube uni

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Asta zic atata timp cat nu sunt exagerate o data la ceva timp nu e nimic daca te uiti.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Asa zic multe, dar si ele se mai uita la filme de genul.

| HadesSs a răspuns:

Eu m-am uitat impreuna cu o fata la filme porno si nu a i s-a parut nimic scarbos poate chiar palpitant sa te uiti impreunalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,sunt doar plictisitoare.