| Andradacopilnebun a întrebat:

De ce are nevoie o femeie (fata) intr-o relatie? Ma refer AFECTIV! Nu material. Dar un barbat (baiat)? Raspunsul cu cel mai bun continut primeste fundita. :*

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Femei ca și bărbatul:
-Sinceritate
-Încredere
-Respect
-Iubire
Pe lângă acestea femeia își mai dorește protecție, securitate.

| Possible a răspuns:

Femeia intr-o relatie are nevoie in primul rand de caldura si sinceritate din partea celuilalt, protectie, ajutor, incredere si sfaturi chiar uneori.Asta deja depinde de la femeie la alta.Una-si doreste o masina, alta o clipa impreuna, alta in general nu-si doreste nimic si traieste-n voia sortii.Iar barbatul dupa parerea mea e cel care are nevoie de multa atentie in ceea ce face, interes in ceea ce vorbeste, timp pentru a-l asculta si o viata pentru a-l iubi.N-ar fi suficient?