| Isabela_6206 a întrebat:

De ce atatea intrebari cu fete care intreaba daca au ramas insarcinate ca au facut sex neprotejat? Ele nu stiu ca tb sa faca protejat si apoi scapa de orice grija ca ar ramane insarcinate? Scuzati de intrebare poate sut eu de alta mentalitate.

4 răspunsuri:
| Dany_9065 a răspuns:

Mentalitatea ta e buna...dar stii cum e. Iubirea e oarba happy. Cand doi se iubesc foarte mult la o varsta fragila, combinata cu ceva alcool, au ramas singuri acasa, profita din plin de intimitate si uite asa amanuntele cele mai importante sunt uitate.

| necdannec a răspuns:

Buna.Aceste intrebari in numar atat de mare denota lipsa de educatie si de civilizatie in care traim noi ca oameni in Romania si curiozitatea unor pipte(ca sa zic asa ) care stiu ca au un orificiu pe care (de multe ori nici nu stiu sa il ingrijeasca cum trebuie)pe undeva caruia ii trebuie facut ceva ( de multe ori doar pentru ca a zis colega de clasa ca ii "beton senzatia" )dar nu stiu ce.

| tinka_7658 a răspuns:

Sunt un pic prostuţe sau pre mici

| Cristinna_9296 a răspuns:

Uite care e idee, le e frica! adica daca prezervativul era rupt? sau daca pastila nu si.a facut efectul? exista cazuri nu prea fericite, si oricum nimeni nu vrea sa se trezeasca cu burta pana la gura in aceeasi zi cu teza la matebatting eyelashes