| NuStiuCeNumeSaPunFrate a întrebat:

De ce atunci cand vad o fata dezbracata, mai exact cand ii vad vaginul imi piere pofta de sex? Nu sunt gay, chiar ii urasc. Imi plac femeile, ba chiar parca sunt putin obsedat laughing ma uit dupa ele pe strada, la fundul lor, la sani, dar atunci cand ajung cu una in pat parca imi piere cheful. de ce oare?

6 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Când ai ajuns cu ia în pat ți ai pierdut pofta de SEX din cauza ca nu te așteptai să arate asa.
Poate în mintea ta arata total diferit.
Sau nu te atrăgea fata.
Sau poate ești într-o depresie. Nu stiu ce sa zic.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu nu cred ca poti sa-i vezi vaginul, decat daca o rastorni si iei o lupa si o lanterna, sa i te uiti in vagin, oadata ce vaginul ei este 100 % in burta ei.
Ma rog, constat ca nu stii ce-i ala vagin, odata ce nu ai habar nici unde se afla, ca atare, imi este greu sa te cred, banuind ca esti doar un virgin, cu aere de expert sexual.
Acum mai putin de 2 luni, te chinuiai sa-ti incepi viata sexuala cu o prostitauta... dar cum nu ai mai revenit cu amanunte, banuiesc ca ai renuntat, asadar nici macar 1 singura experienta sexuala nu ai, vorbind in necunostinta de cauza.

| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca te gandesti ca nu ai putea face fata partenerei.
„Oare ma descurc? Cat as putea sa tin penisul erect? Cum sa fac sa nu ramana insarcinata? Etc!"

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca fiind prea obsedat de femei, iti piere pofta de sex cand esti cu ele in pat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o chestie ciudata, intr-adevar.Promit sa revin cu un raspuns, eu am un amic care e psiholog de meserie, sunt tare curios sa aflu parerea lui despre chestia asta. Oricum, mie de exemplu imi plac iepurii, dar nu-i pot manca.Deci nu esti singurul cu probleme de genul.Dar nu mai are rost sa intru in detalii, ramane sa iti spun ce imi zice psihologul asta pe care il stiu.Bine,cam banuiesc ce parere are el, probabil ca o s-o bage pe aia ca cei care urasc persoanele gay sunt homofobi...

| Andreeush a răspuns:

Poate din cauza emoțiilor, a stresului. Nu te simți pregătit pentru asta.