| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.

Ce e in capul celor care dau bani ca sa vada pozele unor femei, pe site-uri din alea gen onlyfans?
Oare unii nu cred femeile pe cuvant ca au sani, fund si vagin? Trebuie sa dea cate 1 milion pe luna ca prostii ca sa se convinga, sau ce? laughing
Mai nou au aparut si site-uri care copiaza onlyfans-ul. Conceptul e acelasi - dai bani ca sa o vezi pe una mai mult sau mai putin dezbracata.
Dupa ce ca tipele astea fraieresc oamenii si castiga bani din nimic, mai fac si pe nevinovatele... la munca nu ar merge, dar in schimb le duce capul sa faca bani din nimic.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Care e treaba ta ce fac alti cu bani lor

| SG1995 a răspuns:

Ma asta si videochatul nu o pricep nici eu, adica macar la prostituate si ca platesti pentru ceva palpabil, dar sa platesti pentru labA e jalnic in pml.

| Werrich a răspuns:

Nu toți bărbații au vrăjeala lui Dani Mocanu, Dorian Popa și alți zei.

| SG1995 a răspuns (pentru Werrich):

De acord, dar stii pe banii aia dati aiurea, exista femei reale, care ofera servicii sexuale reale contra-cost. Nu o sa inteleg niciodata de ce sa platesti pentru o laBA cand poti avea parte de sex in realitate pentru aceeasi suma.

| Werrich a răspuns (pentru SG1995):

Exista obstacole in intalnirea fata in fata: timiditate excesiva, rusine, nesiguranta de sine.

| Paul754880338 a răspuns:

Este un proces de involutie, as spune. Unde barbatul isi pierde demnitatea si masculinitate salivand la decolteuri, chilotei ...sau lipsa lor in timp ce femeile, o parte din ele ( sa ma scuze cealalta parte ) cred ca detin controlul absolut si ca zona lor pubiana este centrul indicutabil al universului. Ma intreb cum va arata povestea si personajele peste 20 de ani...

| StefanChriss a răspuns:

Bun, onlyfans ca onlyfans, dar ce zici de videochat? Acolo sunt persoane care dau zeci/sute de dolari pentru chat privat cu o tipa sau pe tipsuri laughing)

| iMihai98 a răspuns:

Fiecare se ocupa cu ce poate, unele sunt pe traseu, altele din fata unui webcam, oamenii sunt disperati, fiindca daca era o persoana care e capabila sa-si faca o relatie, n-ar mai apela la asa ceva. Stai linistit, asta cu onlyfansu e ceva mai nou, pe pornhub sunt multe staruri care cer chiar si cate 2000-3000$ pe un videoclip (special facut pentru tine, cu preferintele tale)