| senstein a întrebat:

Eu fac sex mai mereu, ce urmari negative pot avea? vad ca am slabit considerabil... iar de la un timp imi cam piere cheful, de ce oare?

Răspuns Câştigător
| AdelaElena20 a răspuns:

Mai se spune ca de la prea mult sex se slabeste ...adica depui efort, transpiri. Si nu, nu inpiedica dezvoltarea, mai mult, din cate stiu te dezvolti mai repede, si mintal si fizic,

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Uu nu numai ca arde caloriilelove struck dar iti perfectioneaza cocoselullove struck

| senstein explică (pentru elasexygagica):

La mine nu trebuie perfectionat, este deja, chiar foarte binehee hee.Ma multumesc cu ce mi-a dat domnu` nu mai trebuie finisat, ajunge.

| AdelaElena20 a răspuns:

Sexul nu poate avea urmari negative luand in considerare ca faci protejat, sau folosesti un mod de protejare, te speli inainte si dupa. Cu pieritul chefului asta e normal. Se intampla la oricine.

| senstein explică (pentru AdelaElena20):

Da, dar mi se pare ca de la prea mult sex am cam slabit, impiedica cumva dezvoltarea? Am 18 ani, si am slabit undeva in jur de 5 kg, o fi din cauza ca fac prea des?

| senstein explică (pentru AdelaElena20):

Atunci daca e asa, multumesc.

| AdelaElena20 a răspuns (pentru senstein):

Incaerca sa si faci sex atunci cand iti doresti cu adevarat, lasa si partenera sa se implice mai mult si fa-ti un program in alimentatie!

| AdelaElena20 a răspuns (pentru senstein):

Mai se spune ca de la prea mult sex se slabeste ...adica depui efort, transpiri. Si nu, nu inpiedica dezvoltarea, mai mult, din cate stiu te dezvolti mai repede, si mintal si fizic,

| dan777 a răspuns:

Sa stii ca ejacularile multiple si dese (sperma=energia vietii) daca o arunci la canal, normal ca de-abia mai poti... daca ai invata ce e aia continenta sexuala ( daca nu stii...da pe google) te-ar ajuta enorm sa faci amor cat vrei si cu cate femei vrei fara sa mai para vlaguiala de dupa (pentru ca nu mai pierzi energie) Capisci? Deci daca ai capul deschis si nu esti obtuz ca multi romani fraieri, citeste, invata si fa asa si vei fi f incantat. Eu sunt fan si asa voi ramane toata viata si mai zic si la unii mai tinerei.

| senstein explică (pentru dan777):

Eu invat tot ce prind, multumesc si tie. Bafta!