| ParisHilton a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu fundul femeilor parca as fi obsedat. Cand vad câte una pe strada imi sucesc gâtul pana mi-l rup laughing happy + ma excit repede... (si nu sunt obsedat. "cred"...

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai si tu o obsesie ce sa faci

| Violleta2022 a răspuns:

Se intampla celor fara pic de bun simt, sa se uite inistent dupa fundul femeilor.
Dar vei invatat tu curand sa te cizelezi, cand vei primii priviri incruntate la tine si anumite fete, iti vor da cu flit.
Evident ca esti obsedat, altfel te-ai putea abtine.
Dar nu-i nimic, fiecare invat are si dezvat si asta vei invatat tu curand!

| Justme1997 a răspuns:

Este lipsit de bun simț să faci așa pe stradă, măcar încearcă să te abții.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai libsuri. Dacã ai avea un fund de la o prietenã, Nu cred cã facea-i asta pe stradã.

| ParisHilton explică (pentru anonim_4396):

Ba da faceam, indiferent cu sau fară. happy laughing

| asdf2kpower a răspuns:

Bravo ****. ești băiat adevărat. bărbat vei fi când le vei fwte grav rău.

| Luha_Elena_Lavinia_1998 a răspuns:

Tipic vouă, băieților...=)

| RAY a răspuns (pentru Luha_Elena_Lavinia_1998):

Dar isi place nu?

| Luha_Elena_Lavinia_1998 a răspuns (pentru RAY):

Ămmmm

Răspuns utilizator avertizat
| Idk862 a răspuns:

Nu ai nicio problemă și nici obsedat nu ești happy din punctul meu de vedere, e normal pentru un băiat
Doar sa nu mai întorci capul atât de evident..atragi atenție laughing
Funda?

| david2d2a2v a răspuns:

Hey! Eu cred ca asta ii ceva normal, si eu fac asta. Suntem baieti pana la urma normal ca ne uitam dupa fundul femeilor. Si eu fac asta stai linistit, doar ca poti fi mai discret.laughing