| nicococoleta a întrebat:

De ce baiatul cu care am fost impreuna vreo 6-7 luni, cand ne-am certat, n-a trecut nici o saptamana si vorbea cu alte? Si din cand in cad imi mai trimitea si mie mesaje oh go on ..Il vazusem intr-o seara cu o fata..bine trecuse vreo 3 saptamani de cand nu mai eram impreuna.dar cu o seara inainte imi spusese ca si lui intr-un fel sau altul si lui ii este dor de mine happy,si tot in aceiasi seara, desi il vazusem cu fata aia, mi-a trimis mesaj de noapte buna straight face. Iar dupa vreo 2-3 zile, l-am vazut cu o fata de la mine din cartier (bine'nteles fata este o strambabatting eyelashes ) si dupa vreo 2-3 zile m-a scos pe mine afara..si mi-a zis ceva gen "sa nu crezi ca daca ne-am sarutat acum si te-am luat in brate inseamna ca suntem impreuna, vreau sa o luam usor " ..si nu stiam cum sa reactionez sau ce sa ii zic..si am tacut.Iar a doua zi m-a chemat la el,eu m-am dus si.(s-a intamplat.),l-am intrebat daca ma foloseste,iar el mi-a zis ca nu vrea sa faca asta ca el tine la mine., iar eu chiar l-am crezut oh go on...Dar cel mai tare m-a durut atunci cand el era la mine in fata cu prieteni lui (asta dupa ce am fost la el, a-2a zi) si "buna, buna" straight face.N-am avut curaju' sa-l intreb de ce doar atat (imi era frica sa nu se termine si cel atat care ramasese intre noi. Dupa vreo 3 zile l-am intrebat daca suntem impreuna si el mi-a zis ca il presez si ca e mai bine sa o luam usor.(cum poti in *** sa o iri usor,dupa ce o faceti? Adica azi ne f***m si maine doar "buna", poate lui ii este usor, dar mie nu )..Acum ne-am impacat, dar am impresia ca el inca vorbeste cu fetele, si ce e mai rau e ca chiar cred ca se intalneste cu ele..si eu il iubesc sad. Ce ar trebui sa fac? thinking

Răspuns Câştigător
| Nestii a răspuns:

Nu vreau să fiu rea dar ești o mare fraieră! Eu îl dadeam la căcat în locul tău laughing Dap, păi ce să zic... e un măgar, nici nu te mai vrea, doar te folosește ca să zic așa, că știe ca tu ești fraiera și te întorci oricum la el... Părerea mea e să îl lași.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El stie sa-si traiasca tineretea. Fa si tu ca el.

| nicococoleta explică (pentru neutrino):

Da eu il iubesc si nu vreau sa renunt oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti vezi de treburile tale si sa nu te mai gandesti la el

| jrockfreak a răspuns:

E cam neserios mister asta. Probabil nu trebuia sa o faceti. Eu iti sugerez sa te intrebi sincer daca iti mai face bine aceasta relatie si sa inveti sa iubesti ce e bine pentru tine. Desi inainte de asta ar trebui sa te asiguri ca e un cretin, dar ok cu siguranta nu e. E adevarat ca baietii iau mai usor unele chestii, dar de aceea putina grija nu e atat de greu sa arati. Vezi daca merita.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Uita-l, traieste-ti viata, ca esti tanara si nu trebuie sa-ti ratezi viata