| Geezgirl a întrebat:

De ce baietii au tendinta sa le puna mana fetelor pe sani sau posterior?

P.S: Pura curiozitate!

38 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Fiind de sex feminin,banuiesc, ca acest lucru ii excita, deoarece sanii si posteriorul sunt atractii pentru sexul masculin. Apoi, urmeaza, alte puncte erogene.

| Geezgirl explică (pentru pietrean):

Da, treaba cu exictatul se intampla la pubertate- maturitate. Dar oare ce satisfactie primeste un pusti de sapte anisori care pipaie o fetita de aceeasi varsta?
Eu cred ca e in ADN-ul barbatilor.

| Geezgirl explică (pentru Geezgirl):

Excitatul*

| pietrean a răspuns (pentru Geezgirl):

Din obraznicie, bravura, imita ce a vazut la adulti! Fiind amandoi de aceeasi varsta(fata ar putea ramane cu sechele), dar el ar trebui urmarit, vazut unde locuiesti si atentionati parintii sau chiar sesizat la scoala(cred ca la 7 ani frecventeaza scoala).

| Athée a răspuns:

Pentru ca ele le permit asta... Iar ei sunt niste tristi.

| suntZeu a răspuns:

Fetele vad ceva gresit si interpreteaza ceva gresit din tot ce facem noi baieti, daca sunteti iubiti trebuie sa scapati de inhibiti.Pana ajungeti la actul sexual trebuie sa faceti niste progreseze si aici ma refer sa va mai treziti la viata zonele erogene, nu stiu daca tu intelegi ce vorbesc eu aici dar sani sunt o zona erogena la fete.Si pur si simplu e placut sa pui mana acolo.Cand faci sex unde crezi ca iti va pune mana? crezi ca le tine la spate?

| Geezgirl explică (pentru suntZeu):

Nu, bineinteles ca nu! Dar sunt unii care deja exagereaza! Strainii au inceput sa pipaie femeiile doar pentru pura lor satisfactie. Daca tot nu avem inhibiti, v-ar placea ca o fata sa va puna mana pe barbatie si s-o stranga tare laughing?
Noi suntem foarte sensibile. Noi consideram ca doar iubitii ar trebui sa puna mana pe zonele erogene. Nu ceilalti badarani laughing Daca ma intelegi!

| suntZeu a răspuns:

Sunt convins ca fetele au sensibilitate si ca ar fi bine ca ea sa fie scoasa la suprafata intr-un cumplu, nu e tot una ca iti pune iubitul mana pe san sau vine unu pe care l-ai cunoscut dupa 15 minute, iar daca as pati eu asta sa pipai si sa fie fata indiferenta laughing) nu mas mai atinge deloc de ea sa vad cum reactioneaza

| SparkleO a răspuns:

Salut.

de ce?

vor sa demonstreze ca nu sunt niste papa-lapte. dar si-o iau de cele mai multe ori peste degete laughing)

| Gαηαmα a răspuns:

Pai si unele fete au tendinta (adica pe posterior) laughing

| Geezgirl explică (pentru Gαηαmα):

De parca ii deranjeaza laughing

| Gαηαmα a răspuns (pentru Geezgirl):

Asta da...laughing, bine intr-o relatie serioasa nu ar trebui sa o deranjeze nici pe fata, acum depinde happy

| MadalynaOke a răspuns:

Si unde ar fi locul ideal scumpo!? Sa ne scoata ochii? Sa joace baba pe peron cu fata noastra. Doamne...

| Geezgirl explică (pentru MadalynaOke):

Argumenteaza! Nu am inteles o boaba laughing

Adica tu esti o fata care apreciaza atunci cand un mascul te pipaie?

| MadalynaOke a răspuns (pentru Geezgirl):

Dar nu e normal? Unde ai vrea sa-ti puna mana? Pune si ei mana pe ce n-are! rolling on the floor

| Geezgirl explică (pentru MadalynaOke):

Pai daca ai o relatie cu baiatul atunci e bine.
Dar daca iti pune mana pe sani unul libidinos iti mai place?
laughing

| MadalynaOke a răspuns (pentru Geezgirl):

Aaa la asta te refereai. Il apuc eu de boase sil amenint sasi tina mainile acasa! laughing

| AllePuffu a răspuns:

Pai daca te vad ca ai forme e normal ca vor sa se infigalaughing vor sa simta si ei, saraciilaughing Pe iubitul meu l-as lasa sa ma pipaie cat vrea, mi se pare corect cat timp esti intr-o relatie sa iti lasi iubitul sa puna mana pe tine, sa te pipaie ziclaughing parerea mea:*

| Geezgirl explică (pentru AllePuffu):

Dependenti de sex! Si cand mananca la masa se gandeste numai la asta! Merita cate o palma zdravana.
Intr-o relatie e normal, dar un necunoscut sa te pipaie e deplasat. Cred ca l-as baga in spital, unde m-as angaja ca asistenta medicala si as avea grija sa il torturez.

| AllePuffu a răspuns (pentru Geezgirl):

Bine zislaughing Nici eu nu as lasa un necunoscut sa puna mana pe mine!

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Noi baietii punem mana unde ne place.la fel faceti si voi pune-ti mana unde va face placerewinking

| MihaiEminescu666 a răspuns:

Ca asa le place lor. Aproape toti fac asta, dar mie mi se pare ok, mai ales daca sunt cute. :3

| Geezgirl explică (pentru MihaiEminescu666):

laughing Eu i-as plesni indiferent de situatie. Daca e dragut as face pe indiferenta, sa ma vrea mai mult laughing)

| AllePuffu a răspuns (pentru Geezgirl):

Imi place cum gandestilaughing

| Oița007 a răspuns:

Sa se simta bine... porcii

| Geezgirl explică (pentru Oița007):

Pai lor le-ar conveni daca si fetele i-ar pipai?

:p Ce tot vorbesc! Le-ar conveni!

| Oița007 a răspuns (pentru Geezgirl):

Perversii!

| ywar a răspuns (pentru Oița007):

Ai ma da-o incolo de viata! ce voi nu le puneti mana pe... happy

| AllePuffu a răspuns (pentru Geezgirl):

Normal ca le-ar conveni. Ei asta si urmaresclaughing

| Oița007 a răspuns (pentru ywar):

Cel putin, eu nu fac asta ( :

| Geezgirl explică (pentru ywar):

Nu rolling on the floor

| Unlocked a răspuns:

1.Pentru ca sunt lasati sa faca asta.
2.Pentru ca ne place, cum sa nu-ti placa?
3.Asta-i viata!laughing

| Geezgirl explică (pentru Unlocked):

Sa inteleg ca si tu pipai fetele? laughing
Prin fete, nu ma refer la cele cu care ai o relatie!

| Unlocked a răspuns (pentru Geezgirl):

Da mai demult la scoalalaughing.Da ce sa fac daca ne lasaulaughingcrezi ca stam mult pe ganduri cand vine vorba de asta?laughing

| Geezgirl explică (pentru Unlocked):

Inseamna ca fetele erau cu capu' rolling on the floor
Le placea, le placea! Mici si tarfulite laughing

| uybvawkbdxskj a răspuns:

Nu toti baietii fac asta, iubitu„ meu are 19 ani si sunt impreuna cu el de 3 luni si nu mi-a pus niciodata mana pe fund sau sani pentru ca mi-a spus ca nu-si permite sa faca asta

| Geezgirl explică (pentru uybvawkbdxskj):

Intr-o relatie e normal!

| Vasile_Flueraru_1999 a răspuns:

Pentru ca sunt bune
dc oare sa la puna
mana pe fund dar voi nu ati observat
ca baieti si eu de exemplu nu pun mana pe fundul unei fete
care arata bine nuy > spuneti si voi nu-i asa>>>>>