| xSkrillex a întrebat:

Voua Fetelor va place sa va puna baietii mana pe fund sau sa va loveasca sau sa va puna mana pe sani?

12 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Mie nu imi place. Adica da, dar iubitul meu. El poate sa faca ce vrea el. Iar eu la fel. In ce moment ne iubim, e permis orice.

| Phoenix231 a răspuns (pentru strengaritzza):

Bine punctatbig grin.

| strengaritzza a răspuns (pentru Phoenix231):

Multumesc, Phoenix. Ce am zis este adevarat. Si in plus e ceva normal. O seara buna sa aveti.

| FrozEenSoul a răspuns (pentru strengaritzza):

Imi place mult raspunsul tauwinking

| strengaritzza a răspuns (pentru FrozEenSoul):

Multumesc, FrozEenSoul.

| xSkrillex explică (pentru strengaritzza):

Ce solicitata e intrebarea mea dar sunt si fete care le plac sa le pipai

| strengaritzza a răspuns (pentru xSkrillex):

In cazul meu chestia cu ''pipaitul' gesturi de genu sunt valabile doar in cazul iubitului meu, nu la toti baietii. Asta-i marea diferenta. Alte fete accepta sa fie prinse de orice baiat care le iese in cale, ei bine, eu nu accept asa ceva. O fata trebuie sa stie un lucru, trebuie sa aiba respect de sine.

| xSkrillex explică (pentru strengaritzza):

E bine ca gandesti asa dar sunt ''tarfulite'' care te lasa si la ele inseamna ca nu au respect de sine

| strengaritzza a răspuns (pentru xSkrillex):

Bine zici, alea sunt ''fete usoare''. Din pacate sunt foarte multe. In ce moment te respecti pe tine, esti respectat si de ceilalti.

| fuckeveryone a răspuns:

Mie nu-mi place. Cu toate ca nu am prieten, nu permit nimanui sa puna mana pe mine. Nu-mi place sa ma apropii foarte mult de un baiat atata timp cat nu este prietenul meu.

| didii5 a răspuns:

Mie nu imi placebig grin

| Marcelusha99 a răspuns:

Nu stiu altele dar mie nu-mi place pentru nimic,, este un lucru ft enervant :@