| Forevăr a întrebat:

Cum vi se pare o fata care lasa toti baietii din jurul ei sa ii puna mana pe fund, sani si p... ( intelegeti voistraight face) Mai are si prieten. Oare lui ii convine ca prietena lui lasa toti baietii din jurul ei sa ii puna mana pe sani, fund si mana la... big grin?

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu stiu ce sa spun...
Practic mi-ar place sa am o asa " cunostinta "
Teoretic nu mi-ar place
Daca ei ii place care e problema?
ii dau o carja si imi vad de drum
Aia nu o pot considera femeie cu care pot intemeia o relatie or o familie
E o femeie usoara ( nu am nimic cu ele trebuie sa ne simtim si noi bine nu? )

| ionika17 a răspuns:

NormaL ca nu-i convine! daca si-a luat o pitipoanca, care se lasa sa fie atinsa de toti! Asa se intamplawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Forevăr explică:

Vine ea in skl la mine x-( laughing ea e "curva" clasei!

| daNNusa a răspuns:

Buna.am si eu in clasa o colega.este atinsa de baieti peste tot laughing.si da, are prieten.si chiar si prietenii ggkului` lui ii pun mana peste tot, si prietenul ei nu ii spune nimic straight face...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare curva. El e un dobitoc laughinglaughing... o colega e la fel. chestia nasoala e ca tipu pe care il plac e de obicei primul` la atac cand pleaca prietenul ei tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu dracu

| sulala a răspuns:

Cam naspa pentru baiatul care e cu ea
si nu e serioasa
mai bine las-o