| b342 a întrebat:

De ce baietii/barbatii, se gandesc numai la sex?straight face

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

Kiddo hai sa facem o distinctie mica.

in primul rand nu toti ne gandim la sex, uniii ne mai gandim si la dragoste(care implica dar nu se limiteaza la sex...whistling ).
bun nu o sa te plictisesc repetand ce au zis toti ceilalti insa... nu exista persoana care sa nu se gandeasca la asa ceva

este chiar a doua nevoie umana dupa nevoia de a traii este nevoia de a procreea. de ce? pentru ca este modul de a propaga specia si pentru ca la un nivel individual, este sentimentul ca ai creat pe cineva... si cand vbine vb de sex fie ca vor sa o recunoasca fata de ei insisi sau nu toti asta vor sa demosntreze virilitatea si abilitatea. Dar probabil ar fi mai simplu si mai scurt sa iti zic ca oamenii in general sa gandesc cum sa se simta ei bine si asta in general implica dominarea altor persoane (chiar si fiind submisiv poti domina... ceea ce este un pic ironic dar in fine) penmtru a le forta sa iti recunoasca valorea.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa crezi tu dar si fetele se gandesc numai la sex, ninfomanele si usuraticele.

| Castiel a răspuns:

Eu nu ma gandesc la sex, dar daca [cum zice Y2K] fetele se imbraca si se comporta ca niste curve!+ca sunt curve, numai gasesti fete dragute cu suflet bunsad eu inca nu gasesc daca gasesc fete asa care arata binisor sunt curve toate mastraight face
Acuma intrebarea este de ce fetele se gandesc numai la fizicul barbatului si nu se uita nici macar la suflet? Cum ar trebui sa faca o fata normala care este bazata pe sentimentethinking

| katy a răspuns:

Sunt femei multe care se gandesc nu doar barbatii, doar ca lor le vine greu sa recunoasca

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Mai asa sunt barbatii straight face
Nu ii judeec pentru ca stiu ca nici femeile sunt sfante straight face!

| ionika17 a răspuns:

Crezi ca doar baietii se gandesc doar la sex?! si fetele se gandesc la sex dar nu se arata! dar daca sti sa le citesti imediat iti dai seama care vrea doar sex, s-au cine vrea o relatie serioasahappy.Si stai linistita ca mai sunt si baietii care nu se gandesc doar la sex, dar trebuie sa cauti! Succes! Pa, pa

| Vali87 a răspuns:

E doar o perceptie a ta, e posbil sa ai dreptate dar in orice caz esti influentata de anturaj, indiferent dc ai un anturaj mai larg sau mai stramt cu mai putini prieteni. Stiu ca nu ti-am raspuns la intrebare dar nu sunt de acord ca toti baietii se gandesc doar la sex. Asa sunt si fete care se gandesc numai la sex dar nu pot generaliza acum. Dc sunt putine sau multe care se gandesc la sex nu am de unde sa stiu, ca nu am date statistice cu privire la acest lucru.Si nici tu cu privire la baieti.

| JustMeCata a răspuns:

Din placere dar si fetele se gandesc la sex.

| Byutza_8714 a răspuns:

Simplu asta vor nimic mai mult doar daca esti intr-o relatie adevarat, atunci se schimba totul daca nu e doar o placere a lor funda plizz

| cudyu007 a răspuns:

Da si fetele se gndesc la asta nu numai barbatii tonguehappy ca daca s-ar gandi numai barbatii nu ar mai avea cu cine sa o faca

| gabytzuku a răspuns:

Mda si spune-o in numele tau ca eu de exemplu am 14 ani si am facut sex, dar mai ales anturajul m-a incurajat la asta fiindca si aia de 13 ani au facut-o, dar un mare noroc am avut ca 2 din alea cu care am facut si-au implicat emotiile si te simti foarte bine, ce mai pot sa zic e ca am avut noroc ca aveau un suflet cu adevarat tandru si acum imi pare rau ca s-a mutat dar cu aceeasi conceptie am ramas:un cuplu sentimental si de gasca face un sex mai de calitate tocmai ca nu se gandesc numai la sex in timpul conactului sexual

| stefytm a răspuns:

Dar fetele nu se gandesc la sex vrei sa zici? vai vai sa stii ca eu sunt de parere 50%-50% ca sa nu fie nici o suparare!

| Tron a răspuns:

Cred ca neinteresul fata de o relatie serioasa, sa dea cat mai bine in fata prietenilor, sa nu isi strice ozitia in anturajul acestora.Cred ca un baiat e mult mai stimulat de pormele unei fete (sani si/sau fund-acestea fiind in plus fata de baieti) si poate ca d-aia.Dar o fata de ce ar putea fi atrasa la un baiat? Poate de constitutia fizica si de caracter, in rest nu prea vad.La o fata insa ai de unde sa alegi.Formele difera de la una la alta.Mai gandeste-te la asta.Sa vezi 2 fete cum fac dragoste e de 10x ori decat sa vezi 2 baieti facand asta.U ce crezi?

| Rus_8917 a răspuns:

Nu numai baietii/barbatii se gandesc la sex! Si femeile o fac cam in aceiasi masura, asa cum si femeile vizioneaza filme porno si au acelasi impuls sexual asupra lor ca si la barbati. Chestia cu barbatii se gandesc mai mult decat femeile e doar o scuza a noastra (femeile) pentru a-i ataca pe ei ca ne lasa pe noi balta sau ca sunt obsedati, dar hai sa recunoastem si noi inselam si noi ducem lipsa si noi ne gandim la ce are x in pantaloni si cat de bun este si etc etc... probabil esti prea mica si nu intelegi chestiile astea.

| y2k_1473 a răspuns:

Pai daca majoritatea fetelor se imbraca si se comporta ca niste depravate la ce sa ne gandim altceva decat la sex?

| syc a răspuns:

Intre oameni si animele nu este mare diferenta. instinctu e problema. nimeni nu scapa de sex. si odata ceai facut-o devii dependent.