| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intr: dc toti baietii/barbatii cu (exceptia celor cu alte orientari)cand vd o fata care are un corp :-X si mai are si o tinutahypnotized se gandesc doar la sex?

Răspuns Câştigător
| OpenYourEyes a răspuns:

Daca atat ii duce mintea. laughing) Bine acum, nu toti sunt asa.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca sunt normali.

| Klepto a răspuns:

Daca se imbraca ca o vampa provocatoare, daca sufera de lipsa de pudoare, daca pot sa-i fac un control la ovare doar privind-o si daca-si folosesc sanii ca sa-si tina berea, la ce sa ma gandesc cand vad o tuta semi despuiata, semi transparenta.
Oricum asta este si intentia lor.

| tabittha a răspuns:

E ca si cum ai intreba de ce soarele este pe cer. Pentru ca asa este facut corpul uman barbatesc, bine mintea mai difera de la un subiect la altul, dar per total tot aia e.

| xMoTaNeL a răspuns:

Ptr un simplu fapt ca e buna.

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Asa a fost facut barbatu de mama natura...tu ceai vrea? daca aia e BUNA, la ceai vrea sa se uite/gandeasca? doar no sa se uite la culoarea parului si sa se gandesca daca se spala pe cap cu dove sau cu galbenus de oua.

| acdc21 a răspuns:

Majoritatea se gandesc la sex pentru ca stiu ca domnisoara respectiva nu ar fi buna pentru altceva gen gatit, calcat haine etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar la ce ai vrea sa se gandeasca cand li se scoala?