| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii in general isi incep viata sexuala mai repede decat fetele?

10 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Oare?! Ce-o fi fost mai intai, oul sau gaina? Tu stiai ca fetele se maturizeaza mai repede decat baietii? Stiai ca o fata e mai matura cu 2 ani decat un baiat de varsta ei?

| darrio2007 a răspuns:

Baietii se lauda iar fetele vorbesc mai putin. Asa ca sansele sunt cam egale.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca sunt mai putine consecinte pentru un baiat

| RAY a răspuns:

Ca e o lauda asta pentru baieti si e ceva de condamnat pentru fete

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-s mai curiosi din fire si apoi, stau cu mana pe penis toata ziua.
Iar cand ai erectii tot timpul, este usor sa gasesti metode sa te autosatisfaci sau daca ai sanse ori bani, sa faci sex cu vreo fata, sau prostituata.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Fetele stiu mult mai bine sa-si ascunda fericitul eveniment

| Justme1997 a răspuns:

Ca nu au grija ca rămân gravizi ei sau ca îi face cineva curvă daca află

| SupMates a răspuns:

Fiindca fetele au si frica a ceea ce va urma...intrebati si voi cateva fete ce ar face daca ar fi baieti (raspunsurile primite au fost "as *** de as rupe, pe toate")
Si cand le am intrebat de ce nu fac asta acum au spus ca fiindca dupa sunt catalogate curve si etc...deciiiii trage concluzia.

| Basilievski a răspuns:

Mint doar.

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a răspuns:

Pentru ca fetele sunt mai visatoare, ele inca asteapta acel Fat-Frumos si spera ca prima noapte de dragoste sa fie cea mai frumoasa din viata lor. Ele sunt boeme. dar pana la urma tot un dezastru e prima noaptelaughing)))