| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii isi incep viata sexuala mai repede ca fetele?:d

6 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Pentru ca sunt mai curiosi si simt nevoia asta mai devreme.

| marsy a răspuns:

Pentru ca ei au mai putine riscuri. si nu am nimic de pierdut. mai predomina si curiozitatea tongue

| simoSTAR a răspuns:

Pt ca ei cu cat au mai multe relatii sexuale, cu atat au mai multe motive de lauda ca na...asa sunt baietii... iar pentru fete este cam invers happy

| CevaNormal a răspuns:

Nu cred ca baietii o fac pentru prima data mai degraba ca fetele,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt ca baietii mint mai mult! laughing)) ganditi-va logic. cati baieti isi incep viata sexuala cu fete mai mari decat ei? oki. vedeti?winking big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai tupeisti decit elehee hee