| joanna222 a întrebat:

De ce baietii nu isi arata sentimentele față de fata pe care o plac?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de fiecare in parte

| Nobody35 a răspuns:

Dar cine ti-a spus asta?
Si baietii isi exteriorizeaza sentimentele, dar intr-un mod diferit. Poate ca nu ai fost atenta la detalii, poate ca asteptai semnale de la anumiti baieti, astfel incat i-ai neglijat pe ceilalti :*.

| Biaix a răspuns:

Unele persoane sunt mai timide.Stiam ca baietii(nu ma refer chiar la toti) nu le prea place sa si exteriorizeze sentimentele, doar atunci cand simte ca trebuie sa stii ce are pe suflet.
Baietii se dau smecheri ca sa te faca sa i placi mai mult, sa vezi ca sunt mai interesanti, dar pe interior cred ca le bate inima cand vorbesc cu tine (noi) :3 Sper ca ti am fost de folos ^_^

| SuRpRiZzA a răspuns:

Simplu, au orgoliu. Barbatii isi controleaza emotiile chiar si intr-o relatie de durata.Sunt de acord ca sunt baieti care ar face tot posibilul ca sa fie cu fata iubita, dar la majoritatea le e rusine.