| Losnams a întrebat:

Sunt fată si imi plac băieții. Ce as putea sa fac ca sa imi schimb orientarea?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ce ti se pare gresit?

| corbulalbrosu a răspuns:

In 1 Ianuarie | Losnams a întrebat:
Salut TPU! Am 16 ani si simt asa ca nu prea sunt băgat în seamă (sunt băiat). Vreau sa fiu putin mai popular. De exemplu, la posturile de pe Facebook si Instagram strâng între 60 și 90 like uri, pe cand altii de varsta mea au mai multe. Ce as putea sa fac?
Cu FIX o luna in urma erai fata.
Se poate presupune ca periodic ti se schimba sexul. laughing
Sau se poate presupune ca orientarea ta sexuala innascuta este BISEXUALA. Fiindca tipul orientarii sexuale in cazul fiecarei persoane umane este de natura strict genetica, caracteristica practic NU poate fi schimbata. Eventual printr-o vointa extrem de hotarata, unii o mai pot modifica, modela, adapta. Succes! si eventual... sa ai bafta de a deveni de fapt, ceea ce doresti sa fii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Chirurgie plastică și tratament hormonal.
Am fost acuzat aici pe site că discriminez pe homosexuali când îi cataloghez ca handicapați psihici. Îmi cer scuze. Acum o să îi numesc cu o definiție mai lungă.
Ei sunt cei care - Așa e ei, încurcă găurile -.
Așa că și dta, ești cum ești. Eu nu pot face nimic să nu fii cum ești, și nici nu intenționez. Fiecare cu aleluia.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru AngelErmin):

Și mie mi s-a părut că e ceva ambiguu la el (ea) referitor la cum se prezintă din întrebările care le pune, sexul, genul, rolul. Dar poate că nu este troll pur și speră să se definească prin răspunsurile primite de la noi.
ț

Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns:

Te uiți la filme xxx cu lesbiene.

| GoldenZenith a răspuns:

Sunt pisica si mi plac copacii. Cate grade sunt afara?

| sadrian46 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Înțeleg. Când ieși. urinezi lângă copaci să marchezi locul. Atunci afară se încălzește.
Pe lună plină, miorlăi după motani invitându-i la o nuntă pisicească. Ești cumva brunetă, adică pisica neagră. Eu sunt din Cluj, și...
https://www.youtube.com/watch?v=qN9fVQtylMI

| GoldenZenith a răspuns (pentru sadrian46):

Si zgarii. Rau. Dar doar in anumite situatii. La partea cu facut pipi lângă copaci, nu sunt asa de pisiceasca, sincer. Prefer sa marchez oameni, nu teritorii.

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru AngelErmin):

Poti sa marchezi oamenii si intr-un mod pozitiv. De ce ma vede toata lumea asa rea, nu stiu sad

| Paul754880338 a răspuns:

Nimic mai simplu, decat sa hotarasti, doar tu, ce vrei si sa o faci. Ce te impiedica?

| Ely1234567 a răspuns:

De ce vrei sa îți schimbi orientarea? Dacă Dumnezeu te-a lăsat fata tu vrei să fii băiat

| EuAMG a răspuns:

Ai încercat macar **** ca sa vezi că nu îți place?

| MaiaMaia31 a răspuns:

Pai in primul rand probabil inconstient fara sa iti dai seama orientarea ta este deja schimbata din moment ce tu intrebi asta si iti doresti asta, insa cred ca se pune problema intr-un mod mult mai diferit, posibil sa fii bisexuala daca spui ca iti plac baietii dar afirmi ca iti doresti sa iti placa si fetele posibil sa iti placa inconstient si inca sa nu ti dai seama de asta.