| justify a întrebat:

De ce baietii nu pot fi fideli unei singure fete?

Răspuns Câştigător
| mariusake a răspuns:

Uite un raspuns simplu dar la obiect: baietii/barbatii nu pot fi infideli deoarece sunt atrasi mereu de ceva nou si frumos in acelasi timp, vor sa aiba parte de ceva "nou", de o aventura noua... dar nu e si in cazul meu asta, eu sunt foarte multumit de ce tin in brate :X

21 răspunsuri:
| liz23 a răspuns:

De ce femeile nu pot fi? e diferit de la caz la caz, esti in cazul in care iti dai interesu pentru relatie, persoana de langa tine este cineva pentru tine, cand respecti, cand ti la cineva, cand primesti ceea ce-ti doresti de la el/ea.

| yuli10 a răspuns:

De ce vad atatea intrebari rasiste pe site? fetele nu sunt cu nimic mai presus decat baietii, depinde de la caz la caz si mai ales de caracterul unui om...

| oz a răspuns:

Oameni buni...intre baieti si fete nu sunt prea mari diferente.
Sunt baieti infideli...sunt si fete infidele...

| M.J. a răspuns:

Nu toti baietii sunt infideli

| inna a răspuns:

Dar oare fete sunt fidele?

| pisoias a răspuns:

"Lupul isi schimba parul dar naravul ba.""Naravul din fire n-are lecuire." Numai ca unii sunt mai discreti iar altii nu.

| eni a răspuns:

Fiindca asa sunt ei.

| alexuzha a răspuns:

Pentru ca baietilo le plac sa fure inima fetelor si dupa aia le lasa balta dar o sa vezi can o sa asi gaseasca persoana iubita si se va indragosti si fata sa asi bata joc de el cum si yel a fascut... si atunci o sa vada ce rau ye.

eu cunosc un baiat ...care a fost un mare curvar inainte sa o cunoasca pe verisoarme si dupa vreo 3 luni de cand yera cu verisoarmea a inceput sa se calmeze si s-a indragostit(parinti verisoarei mele nu sunt de acord cu asta) si veririsoarea mea a incercat sa se desparta de yel dar nu au reusit sa stea mai mult de 1 saptamana unul fara altul( de fapt yel nu puate) si acum ca verisoarea mea o se duca la facultate la brasov ...yel incearca sa o convinga sa ramana la ploiesti pentru ca spune ca nu poate sa stea fara ya nici macar 1 saptamana.si verisoarea mea al iubeste enorm chiar daca yel ye mult mai mare decat yel (sun 12 ani diferenta)si uite ca vrisora mea la sckimbat...si asa o sa se intampla ce baieti care isi bat joc de fete...

| RappK a răspuns:

Esti asa de sigur de intrebarea ta?laughing
si daca ar fi k tine.pentru k baietii...acu fara suparare.sunt niste nenorocitilaughingrolling on the floor

| Rivas a răspuns:

Pot fi, ai gresit intrebarea. Numai ca nu poti vorbi de fidelitate in promiscuitate.

| Denny_5002 a răspuns:

Pentru ca baietii sunt idioti si stiu sa franga inimile fetelor

| pia a răspuns:

Dupa noi studi mondiale am aflat ca si fetele inseala la fel de mult ca barbati doar ca motivele difera, deci' take care' baieti big grin

| matei_8120 a răspuns:

Esti chiar asa de sigur ca toti baietii nu pot fi fideli unei singure fete? Eu cand vad o fata imi aduc aminte de cea pe care iubesc si incep sa ma gandesc la ea si la cat de mult o iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce fetele nu pot fi fidele(fidelute) laughing

,, ieste prosti, bre, baietii astia''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii/barbatii pot fi si ei fideli, asa pot fi si fetele/femeile atunci cand isi gasesc jumatatea perfecta! Nu-ti face probleme, de problema asta nu te poti lovi daca iubesti si esti iubit! Iti garantez si nu am o varsta la care sa nu stiu ce spun! Crede-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt paul din galati si vreau sa ne vedem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot fi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate

| dory a răspuns:

Cred ca tu generalizezi lucrurile. daca te iubeste cu adevarat nu te va insela.totul e sa simti ca este persoana in care poti avea incredere maxima si atunci lucrurile vor decurge bine si fara temeri

| deathangel a răspuns:

Nu toti sunt infideli... in general acestia sunt infideli daca iubita nu le da ceea ce isi doresc ei(sper ca ai inteles) atunci se duc la alta(intr-un mod mai discret sau nu depinde de caz) dar daca isi iubesc partenera se intorc la ea... bineinteles ca eu in locul acelei partenere nu l-as mai primi inapoi... dar si in acest caz depinde de fata