| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete. Voi cum sa faceti singure placere sexuala? Adica noi, baietii, ne masturbam dar voi fetele ce faceti? Si aici ma refer la fete pana in 17 ani. astept raspunsuri serioase

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Cand o sa mai cresti. o sa intelegi mai binelaughing

| TrustStyle a răspuns:

Isi baga 2 degete in p****a laughing ce crezi.
oricum, daca imi dai funda ma fac domnisoara si o port:devil)

| SexyAnon a răspuns:

Ai auzit de virbator? La ce crezi ca se foloseste?

| AndreiAlexandru36 a răspuns (pentru SexyAnon):

Nu cred ca folosesc asa ceva fetele sub 17 ani.

| BEmanuel87 a răspuns (pentru AndreiAlexandru36):

Da' de ce 17? de ce nu 15? de ce nu 19? laughing Auzi tu hal de intrebare... Stimularea clitoridiana e aia pe care o prefera - stimularea asta duce, la un momentdat, la necesitatea stimularii vaginale. Insa in lipsa stimularii vaginale se poate ajunge binisor merci la orgasm si numai prin stimulare clitoridiana. De fapt se ajunge mult mai usor asa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca felete sub 17 ani se masturbeaza altfel decat cele peste 17 ani?

| AndreiAlexandru36 a răspuns (pentru suntserios):

Nu, doar ca eu ma refeream la cele virgine.

Răspuns utilizator avertizat
| drhotzu a răspuns:

Stiu ca nu sunt fata big grin
dar uite ca sa nu mai ai suspansul asta:
da si fetele se masturbeaza, desi un numar foarte mare dintre ele nu recunosc! dar da si ele se masturbeaza prin stimularea fie a clitorisului sau a vaginului... si acum stiu ca o sa intrii tu frumos pe google si o sa cauti in primul rand filme porno cu femei care se mastrubeaza, si in al 2-a rand definitia cuvintelor clitoris si vaginwinking
spor la treaba!

| drhotzu a răspuns:

Ps: si sa stii ca nu este vorba despre varsta big grin si cele de peste 17 ani au aceleasi metode laughing)

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Si ele se masturbeaza cacacelule