| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete.Cum va plac mai mult baietii cuminti si la locul lor sau mai,, rebeli" sa zic asa dar totusi fideli? Eu totusi sunt mai,, rebel" asa si nu foarte fidel...adica sunt genul de fustangiu si ma dau la multe fete insa nu ma combin cu ele sau ceva de genu.Credeti ca daca as avea o prietena ar deranjao? [Argumentati]

Răspuns Câştigător
| OnlyGirl a răspuns:

Da'normal,eu prefer tipul de baieti,,rebeli'' dar fideli...din cauza asta nu te-ai indragostit niciodata pentru ca tu nu gasesti in fata respectiva tot ceea ce trebuie,nu o cunosti destul de bine pentru a te indragosti,nu te poti indragosti doar daca e,, buna'', mai conteaza si comportamentul si cat de mult tine la tine. Unul din lucrurile pe care il apreciaza o fata la un baiat e cat de fidel e.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O sa dai si tu peste o fata mai "rebela" care o sa-ti puna capac, si-atunci vei intelege.
Se pare ca inca nu ai fost indragostit niciodata!

| florynna903 a răspuns:

NU cred, sunt sigura!
Adica daca ea ar flirta cu toti baietii tu te-ai simti ok?
Pune-te si in situatia asta!

| kitty_4375 a răspuns:

Da, ar deranja-o. unei fete ii place ca un baiat sa se concentreze numai asupra ei si sa o protejeze.

| Byaaa a răspuns:

Pai...DA mie imi plac tipii "rebeli" si fideli; fidel sa nu ma insele, daca se da la alte fete si nu vrea nimic cu el si ma iubeste pe mine nu ma intereseaza! poate sa se dea la tot orasu` daca nu e infidel si sa fie numai cu mine nu si cu alta...nu stiu daca ai inteleslaughing

| Issaa a răspuns:

Cu siguranta ar deranjao. ai face-o geloasa si si-ar pune intrebarea "Ce are ea si nu am eu?" sau ceva in gen unele poate chiar s-ar despartii de tine pentru ca NU TOATE dar mai sunt si fete care vor relatii seriose
eu sincer prefer baietii mai cuminti adica nu foarte obsedati de..., petreceri, bautura, [ati inteles faza cu"..."]
dar na nu super cuminti care nu pot s amearga pana la Mall laughing

parerea mea

| Adelina_3827 a răspuns:

Da,ar deranjao

| MnIwant a răspuns:

Da ma colla.Ar deranja'olaughing. Daca mai e si genul de epersoana geloasa(ca mine) s'ar putea sa va despartiti usor.De ce? Fetele sunt tare posezive. Dupa cum te cunosc eu pe tine au si de ce sa fielaughingrolling on the floor

| adryenutssa a răspuns:

Parerea mea este ca daca te-ar iubi sigur o va deranja, dar daca nu te iubeste sau nu tine la tine nu o va deranja si va fi indiferenta. Cand iubesti o persoana vrei sa fie numai pentru tine. Acum nu stiu ce sa zic...asta e parerea mea.

| Helenee24 a răspuns:

Depinde de personalitatea prietenei.
De multe ori, unei fete ii place ca iubitul ei sa fie dorit si de altele, dar asta atata timp cat stie ca el, desi le da pe spate si pe cele din jur, o iubeste doar pe ea.
Deci, daca nu vrei sa-ti schimbi personalitatea, trebuie sa reusesti sa o convingi ca desi te dai la celelalte, nu simti nimic.