| Nextone a întrebat:

De ce baietii prefera compania fetelor mai "c... e"(scuza-ti limbajul)?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

E simplu.
In fata acestor fete nu se simt constransi sa-si controleze limbajul,tinuta sau gesturile.
Nu le e jena sa injure si sa se comporte urat,fara sa le pese de consecinte.
Cu alte cuvinte, se simt mult mai liberi in prezenta lor.
Stiu ca nu vor fi judecati sau criticati(in fata) si nici nu vor fi deranjati cu intrebari de genul "cand ma suni","cand ne mai vedem","cine era fata aia", etc!
Cred ca ai inteles...

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pentru ca pe restul celorlalte le considera proaste! dar mai depinde si de baiat ca nu toti sunt la fel.iar o femeie daca are un limbaj mai vulgar si face mai multe glume cu baietii nu inseamna neaparat ca este curva! curvele sunt alea care au barbat acasa si umbla si cu altii.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Prefera aceste fete pentru o noapte, doua oh go on
pentru o relatie vor fete serioase care mai stiu sa faca si alte chestii in afara de a isi oferi corpul pe tava

| selef a răspuns:

Nu au nevoie de multa munca de lamurire pentru o problema cu final fericit.

| vεηiη a răspuns:

Logic ca sa le f**a happy

| lauthebest_8914 a răspuns:

Ca se lasa usor fu. tute...happy

| danyel410 a răspuns:

Pentru ca sunt curve

| usernamebpla a răspuns:

Cine o spus ca baietii le prefera? :S straight face ...sunta baiat si prefer o fata cuminte :X

| Reznov a răspuns:

Acele tipe in general sunt dotate si noua baietilor ne cam place sa ne uitam mai ales ca in general c... elor nu le este frica sa afiseze tot ce tebuie. Daca sunt si trecute de 18 ani probabil nu au vreo retinere in aface anumite lucruri chiar atunci, chiar acolo pentru. 200, 300 de lei.winking
Pe mine in general ma calca pe nervi aceste pisi dar nu pot sa zic ca nu imi place sa vizualizez. Mie mi-ar placea daca ar fi si destepte si frumoase dar nu le poti avea pe toate sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca se comporta ca o curva, as face-o de-o nevasta daca ar fi isteata foc! Stiu eu ce spun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca, cu ele ajung mai usor in pat: