| PainLife07 a întrebat:

De ce baietii spun ca le plac fetele simple dar la alea simple nici nu se uita?
In general baieti cum vedeti voi o fata ideala?

Dau fundita

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ipocriti, sa nu-i crezi aceia de fapt le curge balele dupa pitzipoance. pentru mine fata ideala este 90-60-90, blonda 1.75 fara grasime si celulita si sa nu vorbeasca mult

| RAY a răspuns:

Stai sasi explic ceva tuturor ne place cei frumos da? fetele de varsta voastra pune accent mare pe frumuste, deci voi toate spuneti sufletul conteaza, se poate vedea ca nu-i adevarat elevi populari nu sunt urati deci au un caracter de aur, baietii aia frumosi la care visezi tu viseaza si ei la fetele cele mai frumoase, da baieti care nu se remarca prin caracter dezamagiti se uita la altceva la o fata simpla,nu pentru ca nu se uita la alea frumoase da nici una frumoasa nu se uita la unu urat, un barbat se remarca prin fizic daca nu are fizic prin banii, prin caracter putini au noroc in atragerea sexului opus, inca ceva va plac badboys nu baietii cuminti care var iubi cu adevarat apoi va plangeti, un badboy frumos, curvar va atrage la maxim in timp ce ala cuminte e ignorat, bagat in freindzone, eu mas uita la una simpla da majoritatea sunteti materialiste, ipocrite si frate nu poti face ceva daca nu ai incredere in acel ceva

| neutrino a răspuns:

Asa face si vulpea atunci cand nu ajunge la struguri, spune ca sunt acri. Nu exista o persoana ideala si nici noi nu suntem perfecti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietilor simpli le plac fetele simple, cum fetelor nu prea frumoase le place doar "sufletul" la baieti.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc. Te crezi o fata simpla, nu?

| c0ntsimplu a răspuns:

Nu e vorba numai de baieti, in cazul fetelor este la fel.
Cand ii aud ca zic "Sufletul conteaza ", mai ca ii cred laughing.
Nu, deci din cate vad cum sta treaba cel frumos v-a porni mereu cu dreptul in fata majoritatii, pe cand cel mai putin placut fizic v-a trebui sa se faca remarcat prin ceva ce dobandeste in timp (Inteligenta, Statut Material etc ).
Deci da, cam asa estewinking

| RAY a răspuns (pentru c0ntsimplu):

Corect, pe cand cel mai putin placut fizic v-a trebui sa se faca remarcat prin ceva ce dobandeste in timp (Inteligenta, Statut Material etc ).

| PainLife07 explică:

Neutrino,stiu ca nimeni nu e ideal si ca toti avem defecte insa pentru fiecare baiat exista acea fata pe care o considera ideala cu tot cu neajunsurile pe care le are.
Sa iubesti o persoana inseamna sa-i iubesti si defectele.