| OlGuTsIkA_3343 a întrebat:

(intrebare pentru baieti)va plac mai mult fetele simple sau fitsoase?

Răspuns Câştigător
| Chimilica a răspuns:

Chiar daca sunt fata iti raspund.
Baietilor le plac mai mult fetele simple.
Ce sa gaseasca la cele fitoase? Sa le faca lor fite, sa ii enerveze cu figurile?
Fetele fitoase asa vor ele sa para in ochii tuturor, nu le va aprecia nimeni pentru asta.
Succes in continuare :*

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fetele de oras nu imi plac le prefer pe cele de pe centura (suna aiurea dar sunt mai ieftine la calitate/pret).

| Nicky29 a răspuns:

Fete simple -> fete care fac acelasi lucruri car esunt persoane normale
Fete Fitoase-> fete care ridica pretentii si vor multe chestii

Cu o fata simpla poti sa traiesti si la o casa de la tara
Cu o fata fitoasa poti sa traiesti intr-o vila langa munte
Cu o fata simpla faci sex cand vreti si unde vreti
Cu o fata fitoasa trebuie sa o faci intr-un loc frumos si cand vreti

Pe o fata simpla o proestesti imediat
Pe una fitoasa trebuie sa te chinui

Decizia iti apartine tinere invatacel ori cea simpla ori cea fitoasa tu iti creezi lumea in care traiesti!

| rony a răspuns:

Iti raspund cu o intrebare.Tu ce crezi ca toti baietii sunt simpli si seriosi? Fiecare sac isi are peticul.

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Simple-am ce proteja fitoase- Ma protejeaza pe mine deci aleg fata simpla :*

| dany... a răspuns:

Simple, destepte si frumoase happy