| no name a întrebat:

De ce barbati sunt toti mincinosi sau dc nu stiu sa iubeasca sincer?

Răspuns Câştigător
| rigo23 a răspuns:

Poate numai peste genul asta ai dat, dar mai e intrebarea "de ce toate fetele cand dau de bine fug?" si de ce "aleg prost si apoi isi doresc acel bine?"

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns (pentru rigo23):

+1 bv

| no name explică (pentru rigo23):

Poate ai dreptate sunt de ambele parti dar eu is fata si numa peste genu am dat barbati (baieti) falsi imi doresc sa nu mai vreau sa iubesc niciodata!

| Hash001 a răspuns (pentru no name):

Saracutza a dat si ea peste 2 baieti care aveau chef de altele (cine stie in ce cercuri de prieteni umbla) si a inceput cu generalizarea. Daca iti plac numai "b0$$hii" asta o sa patesti mereu. E vina ta laughing nu mai generaliza.

| no name explică (pentru Hash001):

Nu zi saracuta ca nu ma cunosti in primul rand si nu generalizez deloc nu ma critica si comernta degeaba daca nu cunosti persoana

| Hash001 a răspuns (pentru no name):

Tu te contrazici pe tine, prima data ne generalizezi ("De ce barbati sunt toti mincinosi") iar noi suntem de vina?

| no name explică (pentru Hash001):

Te simti de te bagi in seama aiurea pur si simplu ceream un raspuns nu o batjocura la ce am intrebat si daca nu sti sa-mi dai un rasp nu are rost sa SCRI prosti poates mai mare ca tine sau poate mai in varsta ca sa zici chesti aiurea

| Hash001 a răspuns (pentru no name):

Scrii*, si nu, nu esti mai mare ca mine, esti o adolescenta naiva.

| Aurelian0709 a răspuns (pentru rigo23):

"rigo23" are mare dreptate.
Dar mai este și întrebarea noastră "De ce femeile sunt mincinoase și da cu piciorul unui băiat care le iubește?"

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prostia omeneasca si-a depasit limita valorii. Aia e problema.

| Analytical a răspuns:

De fapt nu ai inteles tu se pare! happy viata mea nu este pudrata. straight face "esenta" era ca orice fata inocenta poate avea parte de un "liar". depinde de fata daca il descopera, accepta, inca unul in viata ei(iubit). si, de ce nu si invers!? girl vs boy!

| Roo a răspuns:

Barbatii se indragostesc de ceea ce vad iar femeile de ceea ce aud. acesta este motivul pentru care femeile se machiaza si barbatii mint!

| Analytical a răspuns (pentru Roo):

laughing nu ma machiez, oare o sa am parte de adevar din partea barbatului? big grin

| ROB3RT89 a răspuns:

In primul rand nu mai generaliza.Nu toti sunt asa, multi sunt si ca au fost de prea multe ori dezamagiti si prefera sa umble din floare in floare decat sa mai investesca sentimente. Voi femeile sunteti sfinte?! In Romania unele femei sunt ceva de genu "hotu striga hotii" poate chiar de 10x mai parsive ca un barbat!

| cosmin333 a răspuns:

Probabil pentru ca is curiorsi acei barbati si incearca ceva nou...big grin

| drhotzu a răspuns:

Poate ca te invarti in cercuri care nu trebuie... si poate nu ai cunoscut pe cine trebuia, si poate nu e bine sa generalizezi.

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Nu toti barbatii sunt mincinosi nu ne baga in aceeasi oala si majoritatea baietilor iubesc dar nu arata deoarece le e frica sa nu fie luati in gluma, catalogati sau ca fetele isi vor bate joc de ei.
Gandeste-te ca ei mint dintr-un anumit motiv poate si tu esti problema nu numai noi

| rigo23 a răspuns:

Vei gasi si acel baiat pentru tine nu trebuie sa te duci asa dramatic in lume sunt oameni si oameni, ai rabdare.

| trol a răspuns:

Voi sunteti sincere si perfecte. Are problemele lui

| Lvev a răspuns:

Nu poti sa spui ca sunt toti mincinosi, vina cred ca vine uneori, in unele cazuri din ambele parti. Te implici in relatii fara sa analizezi bine persoana de langa, fara sa stii ce iti doresti. Spre sfarsit apare acea monotonie, cand parca ai vrea sa nu mai sti de nimic.Baietii nu prea mai au incredere in fete si poate nici fetele in baieti, exista mereu acea indoiala la mijloc, oare e alegerea corecta?