| maryna1m a întrebat:

¿Dc baieti nu stiu sa iubeasca sincer si curat ca o fata?¿

5 răspunsuri:
| qpattyx3 a răspuns:

Asa sunt baietii, nu ai ce le facewinking.Dar eu sincer am intalnit vreo 2 foarte draguti si diferiti.Dar si unele fete uneori mai sunt asa, oricum imi pare foarte rau ca baietii cauta numai sex de la fete si iubire adevarata mai deloc straight face.

| Kiddzo a răspuns:

Poate te ajuta asta : "Femeile inseala cand simt ca ceva e in neregula. Barbatii inseala cand se iveste ocazia." Barbatii/Baietii vaneaza premii. Pentru ei, sa-ti inseli prietena ii ceva genial si se vor lauda prietenilor. Ei nu iau in serios chestia asta cu dragostea si tot asa. Totusi, sa nu uitam ca unii nu sunt asa. Iti trebuie doar rabdare sa-l gasesti! happy

| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Pana cand nu o sa o terminati cu chestia ca toti baietii sunt insensibili, porci etc nu o sa gasiti niciodata un baiat bun care sa stie ce e dragostea si cum sa o valoreze.

| AngellenDoll a răspuns:

Pentru ca ei nu tin la o fata, ei doar isi bat joc se folosesc si pleaca ^-^ asta e rasa lor de cand i-a dat D-zeu sad nu cred ca exista un baiat (mai ales frumos) care sa iubeasca cu adevarat o fata thinking ai cam o sansa la un milion sa existe miracolul asta ^-^

| brunetzika95 a răspuns (pentru AngellenDoll):

Sicer am.intalnit si un baiat care sa iubeasca cu adevarat, dar intr`adevar.e o sansa cam una la un milion.sa fim sincere.sunt si fete care isi bat joc de baieti.deci nu toate fetele sunt la fel.si nici baieti.:*