| Alexaazaa a întrebat:

De ce bărbații încep să aprecieze numai după ce au pierdut tot ceea ce iubeau?

Răspuns Câştigător
| CatGirl a răspuns:

Pentru ca nu se numesc barbati, ci baietei, care nu stiu ce-si doresc de la viata. Mai au nevoie de timp sa se maturizeze si de obicei asa e, apreciezi mai mult un lucru atunci cand nu-l mai detii.

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=3IRpfht3X50

in ziua de azi toti judeca, generalizeaza, stiu totul, de ce barbati fac asta? pentru ca suntem oameni, gresim, invatam ceva sau daca nu repetam aceleasi greseli

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca nu iubesc si nu au sentimente pentru persoana respectiva, totul fiind fals.
De apreciat nu apreciaza nici dupa ce pierd persoana respectiva, doar ca le pare rau ca nu mai primesc nimic pe gratis, mai ales cand au ei pofte si chef.

| alina2k18 a răspuns:

Apreciaza pe dr@cu laughing)
Cardeala si vrajealawinking nu pune boticuwinking

| PersonajFictiv a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care pui si tu o intrebare prin care generalizezi...ca nu stii ce faci, de aia, ca nu esti constienta.
Cum nu esti tu constienta ca tu de fapt zici " toti barbatii apreciaza numai dupa ce au pierdut totul" asa si aia care apreciaza o persoana numai dupa ce au pierdut-o tot pentru ca nu sunt constienti o fac, ca nu stiu ce inseamna acea persoana pentru ei.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu apreciază nici după ce au pierdut tot. E vorba doar de singurătate şi/sau un oarecare sentiment de vinovăţie. Dacă sunt iertaţi şi primiţi înapoi, se poartă la fel de greşit ca înainte. Regretul ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idioți.
Femeile niciodată nu fac asta.

| AnonImOO000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din raspunsul tau reiese ca nu ai prea multa experienta in acest domeniu, de ce vorbesti si iti dai cu parerea despre subiecte pe care nu le intelegi? De unde stii tu ca femeile nu fac asta si ai catalogat toti barbatii ca fiind niste ''idioti''? Ai auzit despre o gramada de femei care au pacalit barbatii pentru a le lua casa si tot ce au avut? Ai auzit despre femei care stateau cu 2 sau 3 barbati fara ca acei barbati sa stie unul de celalalt si sa ajunga sa se intalneasca si sa se omoare ca ''idiotii'' pentru ea? Nu spun ca barbatii nu fac asta, dar nu exclude femeile din aceasta oala pentru ca sunt cu mult mai profitoare decat barbatii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonImOO000):

Eram ironică, Einstein.
Nu exclud pe nimeni, nu consider că bărbații ar fi mai prejos decât femeile sau invers.
Domeniu?laughingDomeniul ipocriziei sau care anume?

| AnonImOO000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, imi dau seama din raspunsul tau ce ironica erai, ti se vedea toata ironia. Oricine ar fi citit ce ai scris tu si-ar fi dat seama de ''ironia'' ta. Aud des ''gluma'' asta, ''Einstein''. Stii macar cine a fost Einstein? Nu cauta pe google inainte sa imi raspunzi...

| AnonImOO000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi dau seama ca am creat o cearta aici happy imi cer scuze, nu suport informatia eronata ca barbatii sunt mai ''idioti'' decat femeile si incerc sa aduc argumente contrariului. Numai bine, te pup

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonImOO000):

Ai și tu dreptate, nu merită să fie comparat cu tine, dar nu m-am putut abține sad
Oricine cu mai mult de 2 neuroni sau care mi-a citit și alte răspunsuri, da, și-ar fi dat seama.Nu e atât de greu.
De fapt, ar fi fost 2 variante.Ori sunt incredibil de proastă, ori sunt ironică.Din moment ce tu ai crezut-o pe prima, de ce te-ai mai "coborât" la nivelul meu obosindu-te să-mi răspunzi?

| AnonImOO000 a răspuns (pentru anonim_4396):

happy mi-am cerut scuze, ma declar invins

| RAY a răspuns (pentru AnonImOO000):

Nu o cunosti pe diabolica noastra sincera observ, prin ironie adevarul e mai infrumusetat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza singurãtãtii si au rãmas fara nici o admiratoare, voi fetele aveti n variante peste noi, dar unele tot vã intoarceti la fostii.

| SupMates a răspuns:

Ști ceva? Oricine poate greși, nu contează sexul, rasa sau varsta! Nu stiu de ce va comparați mereu cu cine știe ce zeități... Daca un mar din pom e stricat nu înseamnă ca sunt stricate si restul...Off fetele astea, generalizează tot ce prind?

| AnonImOO000 a răspuns:

Nu doar barbatii, femeile ne intrec ''M-am culcat cu altul fataaa, si il iubeam mult pe sotul meu dar a fost o,, ratacire,, de moment fataa ce sa fac sa ii spun sau nu?'' Bravo fetelor ''maturelor'' care stiti ce vreti de la viata.

| georgestanciu a răspuns:

Pentru ca asa suntem noi dar nu toti suntem la fel.