| FataLuiTata_1639 a întrebat:

Buna tpu...stiti si voi vreun film cu tema : doi indragostiti se iubeau enorm, iar baiatul a lasat-o pe fata pentru prietenii lui iar in cele din urma a pierdut-o. Funda :*:*

Răspuns Câştigător
| Devyd a răspuns:

Nu cred ca prea sunt filme de genu, desi asta ar putea sa fie http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Sper ca ti-e de folos.
Oricum greu sa gasesti filme de genu deoarece mai toate filmele au happy ending.

2 răspunsuri:
| FreeLife a răspuns:

E mai mult probabil sa gasesti un anime pe tema asta nu un film...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca A Walk to Remember
adica o plimbare de neuitat il poti vedea pe net. big grin funda