| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand am avut primul contact sexual, nu mi-a curs sange? Ca am auzit ca, atunci cand esti virgina, sangerezi?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu toate fetele sangereaza

| Vix999 a răspuns:

Nu este obligatoriu sa sangerezi si nici sa te doara. Depinde de fiecare femeie in parte si de himenul pe care il are.

| FearOfTheDark a răspuns:

Difera de la om la om. Unele sangereaza altele nu.

| Keith a răspuns:

Este adevarat, dar depinde de fiecare himen pe care il are fiecare fata in parte. Daca iubitul tau nu are incredere in tine si nu stie chestia asta ii explici si trebuie sa te inteleaga.La unele fete se pierde himenul foarte usor nu doar prin intermediul sexului si tu esti una dintre ele.Bafta!

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Poate ai himenul elastic

| Smileygirl23 a răspuns:

Sunt mai multe tipuri de himen si din acest motiv unele se rup foarte repede, altele dupa mai multe contacte sexuale sau chiar la nastere.

| MeandYou123 a răspuns:

Ai facut o singura data sex? E posibil ca la a doua partida sa-ti curga.Se mai intampla.

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru MeandYou123):

Am mai facut o dataa, dar nu mi-a curs nimic.

| MeandYou123 a răspuns (pentru Nebunatyca69):

Nu te ingrijora.Inseamna ca ai himenul elastic.

| tricky22 a răspuns:

Difera de la un organism la altul

| Anastasya01 a răspuns:

Totul depinde de corpul persoanei. Daca te-ai ocupat cu sportul, dansurile si toate astea, posibil ca himenul tau sa fie elastic, si sa se rupa doar cind vei avea nashteri.

| Darkangel005 a răspuns:

Eu stiu ca fetele sangereaza daca sunt virgine, si...sincer cam asa este. dar este posibil sa fi avut o problema in trecut care sa fi produs o dezvirginare singura. ori probleme de sanatatea ori masturbarea. cele mai multe cazuri sunt din cauza masturbari. daca ai un iubit gelos, este imposibil sa creada asta, dar cel mai posibil asta este. Funda?puppy dog eyes

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru Darkangel005):

Am observat o picatura mica de sange. dupa cateva ore dupaa contactul sexual.

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru Darkangel005):

Dar nu stiu sigur daca e de aia. thinking