| sakura1234 a întrebat:

Buna all, pai nu stiu cum sa pun aceasta intrebare:daca o fata are himenul elastic adica la mine este al 12 contact sexual si nu mi-a curs sange ma pot numi virgina? sau nu? eu asa am auzit

5 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Nu te mai poti numi virgina. Sunt femei carora li se rupe himenul abia la nastere. Alea ce sa mai spuna? Ca-s fecioare neprihanite dupa ce-au facut-o de nspe ori?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar ai prieten de 20 de ani, cu 6 ani mai mare decat tine, de ce nu il intrebi? la varsta lui ar fi trebuit sa stie multe, mai ales despre sexul cu minore

| Violente a răspuns:

E de ajuns să faci sex anal și moral nu te mai poți numi virgină.

| lolylolypops a răspuns:

Nu mai esti virgina!

| tipa a răspuns:

Nu mai esti virgina! Nici nu se mai pune problema asta. Nu este neaparat sa iti curga sange sau nu.Totul depinde de la persoana la persoana.Nu te mai lua dupa vorbele auzite.Desi ajungand la al 12 lea contact ar fi trebuit sa iti dai seama singura de asta.Totul fiind justificat prin eliminarea durerilor si neplacerilor.etc.