| Alice_6278 a întrebat:

De ce cand il vezi pe baiatul de care iti place, te iau nisthe fiori neobishnuitzi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca il gasesti atratactiv, iar tu nu poti sa te controlezi in totalitate, dar e si ceva normal sa ti se intample asa ceva happy

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dawinking Asa se intampla cand esti indragostit happy

| ÅñdRa a răspuns:

Da:X...asa se intampla cand esti indragostita.
Si felicitari daca te-ai indragostithee hee)
:*

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna pentru ca esti indragostita foarte tare si ai emotiile mari. Atunci cand il vezi parca simti fluturasii cum iti umbla prin stomac, asa-ismug?hee hee Asa se intampla la majoritatea persoanelorhee hee Off. dragostea asta ce face din om day dreaming

| Ruxyana a răspuns:

Ceau:*:*
Pentru ca te'a indragostit de el:X:X
e fain sentimentulhee hee mie cand imi place de un baiat si prind drag de el am fluturi in stomac cand vorbesc cu el si cand il vadlaughing :X:X

| andreea7520 a răspuns:

Pentru că îţi place, pentru că eşti îndrăgostită, trec şi eu acum prin ce treci tu day dreaming

| tim a răspuns:

Iti creste tensiunea. si speranta de a fi mai fericita la fel

| wanda a răspuns:

Pentru ca iti placehee hee

| marcel_7316 a răspuns:

Findca iti place, nu?