| justifyme a întrebat:

De ce cand ma gandesc la el imi vine sa plang?!
fara misto'hee hee

Răspuns Câştigător
| Visecolorate a răspuns:

Probabil pentru ca tu tii la el si sentimentul nu e impartasit. Sau poate ca iti e dor. Sau poate ca nu stii ce simte. Departarea, indiferenta, dragostea neimpartasita. Poate nu e langa tine cand ai nevoie sa te sustina, sa te ajute, sa fie fizic/moral acolo pentru tine. Aceeasi stare o am si eu. Numai ca la mine e pentru ca eu am avut incredere pentru a n oara si a fost in zadar. Imi pare rau pentru tine. Plangi, o sa te descarci. Si incet incet incearca sa iti distragi atentia. Putin cate putin.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că te-ai îndrăgostit de el! Eşti prea emotivă.
Pa, pa.

| danypoli95 a răspuns:

Poi daca il iubesti.

| demonykangel a răspuns:

Pt ca il iubesti si tii prea mult la el scumpa:*si eu sunt in aceeasi situatie si stiu cum e

| cosmin_1969 a răspuns:

Inseamna ca tu il placi cu adevarat mi s-a intamplat si mie o faza de genuwinking

| condru a răspuns:

Tu ai ajuns sa simti ceva pentru el, ceea ce nu se poate zice despre el din cate vad incearca sa iei legatura c el si sa vezi ce sentimente are si el, sau incerca sa-l uiti ai toata viata inainte si o sa mai cunosti si alte persoane happy

| Zapacithaaa a răspuns:

Hmmm Lavy.asta se numeste iubire 100% atunci cand iubesti o persoana, totul devine ciudat si simti ca pentru el ai lasa totwinkingE un sentiment pe care nu-l poti stapani decat daca aceea persoana e cu tine! Oricum ai grija de tine si incearca sa fii mai indiferenta chiar daca spui ca nu poti.incearcawinking papa ti pup:*

| milf a răspuns:

At nu te mai gandirolling on the floor))))))