| Mara14 a întrebat:

De vreo 2 zile am o stare foarte trista. Imi vine sa plang din orice. Nu ma gandesc la nimic si lacrimez. De ce?

6 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Stresul! Ceva te streseaza foarte tare, ii faci fata, dar asta nu inseamna ca nu te afecteaza!

| Mara14 explică (pentru RoyDupuis):

Am fost toata vara stresata.

| RAY a răspuns:

Plimbarea ajuta, mersul prin cimitire, sportul, ceva de invatat

| AirănMeidăn a răspuns:

vine scoala, de-aia

| cristi10grei a răspuns:

Tristetea pote fi de multe feluri ear pe ea o tratezi cu muzica buna relaxanta si tv. ear plansul ochi uneori devin obositi si lacrimeza la ori cine

| Devilgrim a răspuns:

Buna cred.
Iesi pe afara si socealizeaza cu prietenii
Sau uitate la astea si o sa treaca si eu mai patesc sa fiu trist ^_^ dar nu pot
https://www.youtube.com/watch?v=GfMjuv3GcBo