| Jeryko a întrebat:

De ce cand pornesc metin2ro imi apare o imagine albastra si trebuie sa-i dau restart la PC va rog

Răspuns Câştigător
| FuNN a răspuns:

E de la rezolutie uite iti explic eu:cand dai clik pe iconita jocului dai la optiuni si schimb rezolutia pe prima 800x600 16 bp.Problema asta se intampla datorita monitorului si la cs de expemplu sa nu schimbi rezolutia ca vei avea probleme.BFT. Funda?
P.S:Cred ca ai gresit sectia dar n-are nimic nu mai poasta la Dragoste si Sex ok>? BFT

4 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

angry((((( si trebuia sa scrii aici? ia un ciocan si da in monitor sa nu mai apara imaginea albastra angry
reinstaleaza jocu ma angry poate calcu tau e varza si nu suporta jocul. PA

| FuNN a răspuns:

E de la rezolutie uite iti explic eu:cand dai clik pe iconita jocului dai la optiuni si schimb rezolutia pe prima 800x600 16 bp.Problema asta se intampla datorita monitorului si la cs de expemplu sa nu schimbi rezolutia ca vei avea probleme.BFT. Funda?
P.S:Cred ca ai gresit sectia dar n-are nimic nu mai poasta la Dragoste si Sex ok

| FuNN a răspuns:

E de la rezolutie uite iti explic eu:cand dai clik pe iconita jocului dai la optiuni si schimb rezolutia pe prima 800x600 16 bp.Problema asta se intampla datorita monitorului si la cs de expemplu sa nu schimbi rezolutia ca vei avea probleme.BFT. Funda?

| jimmy132 a răspuns:

Http://www.g3710yang.yolasite.com/
Yang ieftin de la booti metin2. Ai 1kk gratuit, cadou inainte.Nu fi fraier, incearca si o sa vezi.