| DaddYyY a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatoru. Cand il pornesc imi apare numai o imagine neagra care palpaie. Trebuie sa il opresc-pornesc de foarte multe ori din butonul de la unitatea pentru a o lua. Cand dau Restart nu am aceasta problema. Care stii, care are fii problema? Tin sa mentionez ca monitoru functioneaza foarte bine la fel si placa video.

1 răspuns:
| Danysan a răspuns:

Nu cred ca placa video e asa stralucita cum zici tu...fa-i niste teste.Cel mai bine sa incerci al un prieten sa vezi daca da Display din prima.