| florinmarius a întrebat:

de fiecare data cand instalez un joc cu imagine la sfarsitul instalarii cand sa-l pornesc imi apare please insert the correct cd-rom select ok and restart application trebuie sa copii imaginea si in c sau de ce?

Răspuns Câştigător
| oareunde a răspuns:

probabil ai nevoie de un NO CD CRACK. de obicei e o aplicatie, pe care o copiezi in folderul in care ai instalat jocul

3 răspunsuri:
| sexy a răspuns:

STIU eu: de exemplu eu am instalat NFS Most Wanted pe 4 cd-uri virtuale( cu imagine) si dupa ce am terminat instalarea imi cerrea cd-ul.
Asa ca m-am dus in control panel ==> performance and maintenance ==> administrative tools ==> component services ==> apoi faci driver virtual.
deschizi jocul, si cand iti cere din nou cd selectezi driverul creat si dai update/ok.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum faci driver virtual?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, am avut euro2000 si wc 2002 si tiot asa imi scrie please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application