| focaa a întrebat:

De ce cand vine vorba sa l sarut pe baiatul la care tin, ma blochez? M am intalnit cu el vineri si m-a sarutat, dar m am blocat, si nu mi a iesit extraordinar. Adica cu altii prieteni in alti ani nu am avut nici o problema, era totul oke. Nu aveam sa imi reprosez nimic, iar acum. cand m a sarutat, dupa ce ca eram super incordata si panicata, nu stiam ce sa fac. m am simtit rusinata si extrem de penibila. desi el nu mi a spus nimic, era foarte incantat. straight face acum imi este naspa sa ma intalnesc cu el, pentru ca sunt cu el si imi este frica sa nu creada ca sunt o neindemanatica. sa nu ma simt penibil sad...

2 răspunsuri:
| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

happy Ai putea sa faci ca totul sa fie in favoarea ta.
Spune-i cat de mult te emotioneaza cand ii simti buzele moi...limba foarte dulce blushing etc laughing. Te descurci tu
Si. de ce ti-e teama nu scapi!
Gandeste-te ca totul va fi ok...
Iar daca va fi sa se intample ceva, sa stii ca nimic nu e etern.
Te-ai simtit penibil? Asta e! Depaseste momentul

| GangstaRapp a răspuns:

Stai calma. Nu te nelinisti. tongue Nu e ceva scos din comun... Poate il placi prea mult... Asa sunt si eu.hee hee!