| anonim_4396 a întrebat:

De ce considera multi barbati femeia o jucarie sexuala? o marioneta buna la spalat/facut mancare/sex si atat de ce?

16 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Tocmai voiam sa intreb si eu, dar reciproca. Nu inteleg de ce femeile ma vad doar ca pe un obiect sexual si nu ma apreciaza pentru felul cum gandesc si ceea ce simt? De ce oare?!

| anonim_4396 explică (pentru cristacheceliute):

Ca mama lor nu lea invatat asta

| cristacheceliute a răspuns (pentru anonim_4396):

Toate nu stiu decat sa profite de mine cu nerusinare fara sa se gandeasca la sufletul meu bun crying

| liz23 a răspuns:

Pentru ca in unele cazuri chiar asta e adevarul, sunt oameni si oameni, dar nu e cazul generalizarii.

| Takocska a răspuns:

Nu as tot barbatii asa un exemplu eu nu as asa eu il iubesc pe logodnica mea enorm de mult si nu pentru sex ci pentru sufletu lui.

| anonim_4396 explică (pentru Takocska):

Da tu dictezi in casa nu?

| Takocska a răspuns (pentru anonim_4396):

Deloc hotaram impreuna nu am dc sa dictez un cuplu este format din 2 persoanehappy

| fetitaCUPiscoturile a răspuns (pentru Takocska):

Tu ori esti turc si folosesti google translate, ori logodnica ta are o scula mai mare ca a ta de tot vb la masculin de "el"!

| anonim_4396 explică (pentru Takocska):

Bravo ma bucur mult asa sa fi mereu

| Denisa444 a răspuns (pentru Takocska):

? "il iubesc pe logodnica?" da ce e barbat? (pentru sufletul LUI) mother of god...

| Takocska a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

Te-am insultat eu pe tine?

| Takocska a răspuns (pentru Denisa444):

Doamne nu as roman si nu stiu gramatica perfect ce mama dracului astepteri? nu puteti sa nu insultati pe cineva? voi fara asta nu puteti trai sau ce?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns (pentru Takocska):

N-am stiut ca nu esti roman, la celelate raspunsuri ale tale ai vorbit corect romana.
E foarte amuzant cand zici "ca el e prietena ta."

| Takocska a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

As asa jumi juma jumate neamt jumate maghiar

| Awesom a răspuns:

Pentru ca multi nu stiu sa-i dea valoare unei femei in adevarata sa valoare.

| LetsPutASmileOnYourFace a răspuns:

Pentru ca fetele din ziua de azi nu stiu cum sa se exprime. sunt prea gingase si romatice.Eu de fel sunt mai rebela, cand nu mi-a convenit ceva la prietenul meu ii spun! Daca ma pune sa fac ceva ce nu`mi place sau sa aman ceva sau etc... Fac un scandal fratele meu : " Ce?! Cine te crezi tu?! Mama mea? Tu ma`i nascut? Tu imi pui blidu in fata? Wtf? nu iti convine cum ma comport sau cum sunt? Jet de aici maii! " laughing Nu trebuie sa te lasi condusa asa usor. Oricum te admir foarte mult pentru ca ai pus intrebarea asta si esti baiat : )! Bravo, e bine ca mai gasim si baieti din astia in lume!