| VrRos808 a întrebat:

De ce credeți că s-au înmulțit femeile ușoare?
Din prisma faptului ca s-au înmulțit băieții răi?

Răspuns Câştigător
| LonelyGuy07 a răspuns:

Ca e grea cartea si implict munca prietene, doamne ce intrebare, n-are nicio legatura una cu alta, altele prefera sa devina curve on-line dar demne in societate vezi domne, dar cand castiga un salariu ca al tau din doar doua zile nu e de mirare ca videochat-ul e plin .....eu unul personal as pune un impozit imens pe astfel de activitate dar societatea asta promoveaza prostitutia, infractiunile etc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din prisma faptului ca ce vând ramane tot a lor.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa castige bani!
Prostitutia ramanand cea mai veche meserie de mii de ani!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă s-au împuținat cele grele.

| Emma30555 a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin femei usoare. Eu nu cred ce spui tu, eu de exemolu cred ca s au inmultit femeile independente, care nu mai depind de barbati

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Cauza sunt femeile independente si pline de bani.