| leuxxx a întrebat:

Sunt femeile usoare sau barbatii?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Femeile sunt din ce in ce mai usoareoh go on

5 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Eu zic ca femeile sunt, nu toate bine-nteles, pentru ca unii barbatii incearca si daca le merge e ok, pentru ei

| Dan a răspuns:

Unii mai putin altii mai mult! Noroc!

| AdelinaC a răspuns:

Barbatii.

| lovenotsex a răspuns:

Nu cred ca se poate face o ierarhie. Evident femeile zic ca barbatii si prb au dreptate, iar barbatii zic ca femeile.Deci adevarul e undeva la mijloc parerea mea.Nu-i poti baga pe toti sau toate intr-o oala. Daca sunt cativa sau cateva de gen. Dar depinde de fiecare, nu cred ca se poate zice exact.Bafta.

| NuAmHabar a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaruia in partehappy