| Menumorut a întrebat:

De ce de fiecare data cand vad o fata care imi place mi se scoala putzulica big grin

Răspuns Câştigător
| Crazydyana a răspuns:

Pai pentru ca asa sunteti voi, baietii. Adica mai intai tu cati ani ai? Deoarece la vremea adolescentina fara suparare dar voi baietii va ganditii mai mereu la sex.Si nu inteleg de ce dar asta nu mai conteaza acum..Chestia e ca asta e normal pentru voi.happy

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru ca poti fi sigur de un lucru:esti viril

| Annim a răspuns:

Aceasta situatie incomoda se numeste ERECTIE big grin. Spre maturitate, se intimpla asa cazuri mai rar. Si fetele au uneori asa situatii, nu suntem singurii, pur si simplu ele nu recunosc nici chiar prietenelor ca au avut asa sezatie. E pur natural, nu e vorba mereu de sex, fata in cauza (pe care o placi) poate fi nu numaidecit o "bunaciune", este dovada a orientarii noastre sexuale, un obicei primitiv a persistat de la maimute pina astazi.

| Numero1 a răspuns:

Ti se urca neuronii la cap, creierul transmite emotiile create prin tot corpul agunge, ti se propulseaza sange si ti se scoala maciuca.Nu e vina ta e vina fetei, putzulica face si ea ce stie, pana la urma asta e scopul ei in viata,...dar numai spune putzulica singur, o sa rada altii ca o ai mica, zi si tu putzuloi, hai bafta si nu te zgarcii cu funda!

| SakonSIUkon a răspuns:

Putzulica rolling on the floor)))))))))))))))))))0

| asdfw a răspuns:

Taiei capu'!

| Zidane10 a răspuns:

Dap tu ce vrei sa se scoale cind vezi una care nu-ti place xD LOL

| MrKn3zZ a răspuns:

Este simplu: esti baiat!

| Jucarie123 a răspuns:

Virginule...