| Mihal a întrebat:

Salut, am 12 ani si imi place mult de o fata. Ea imi zambeste de fiecare data cand ne intalnim/ + numai " :* " pe mess... Cum ar trebui sa incep? Si va rog, lasati chestiile cu scoala intai si nu stiu ce.

Răspuns Câştigător
| Roxyuy a răspuns:

Pai sa o chemi la un suc sau la o plimbare sa povestiti face to face.

2 răspunsuri:
| iobita21eLla a răspuns:

Fai complimente cand va intalnitzi si cand vb pe mess...si din compliment in complimet ii spui ca e ff dragutzza si ii propui sa va intalnitzi si de-aici te descurci ca esti baiat marehee hee

| Mihal explică:

Pai chestia este ca daca o scot la un suc sau o invitatie ceva, ar fi prea direct big grin