| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, sper sa ma intelegeti.Imi place de un baiat, dar nu vorbesc cu el, nici la scoala, nici pe net.Problema este ca de fiecare data cind il intilnesc pe hol la scoala, se uita foarte insistent la mine(poate de aia si il plac) dar de ce face acest lucru?

Răspuns Câştigător
| blackboss a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema cu o fata.te rog nu ezita vb cu el pana nu va gasi pe altcineva. pentru ca eu am intrebat-o prea tarziu.si eu zic sa te duci la el si sa fiii foarte naturala si sa arati cine esti tu ..niciodata sa nu arati ca esti alta persoana...Bafta! Nu uita fii naturala!

5 răspunsuri:
| PattyxPaty a răspuns:

Poate ca si el te place si vrea sa iti atraga atentia! Bafta :*!

| xAlinutza a răspuns:

Intreaba`lhee hee

| FluturashulNegru a răspuns:

Mersi, dar oricum, cu exceptia privirii....nu e nimic mai mult

| FluturashulNegru a răspuns:

Nu pot happy sunt prea timida happy

| FluturashulNegru a răspuns:

Pai...el ma stie, mamele noastre lucreaza impreuna, plus ca ma inteleg foarte bine cu surioara sa mai mica, dar totusi imi este frica sa nu fiu respinsa...