| Cristian_9371 a întrebat:

De ce defiecaredata trebuie sa te indragostesti, dau fundita?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te indragostesti defiecare data pentru ca esti o persoana sufletista, ca si mine.Asa sunt si eu! Ma "lipesc" repede de cineva, pot ajunge la sufletul lui foarte repede!
Stiu ca doare sa suferi din dragoste si sa fii sufletist, atat de sufletist, dar nu prea exista un antidot pentru noi care suntem asa! Imi pare rau!
O zi faina si sarbatori fericite, Cristian! happy

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca nu exista om care sa nu fi iubit cel putin odata in viata.Si prin asta, a se intelege dragoste impartasitawinking

| Rayyy a răspuns:

Pentru ca acesta este unul dintre lucrurile in care consta viata...
E frumos sa fii indragostit. Iti da acea senzatie care iti spune ca te ridici deasupra tuturor.

| forever4you a răspuns:

In viata unui om este ceva normal sa te indragostesti... dragostea este un sentiment placut care te duce in al 9-lea cerlove struck sa iubesti sa fii iubit este cel mai placut sentiment posibil, dar in dragoste mereu va exista si suferinta dar asa este daca nu ar exista si suferinta dragostea nu ar mai avea farmecbig grin Dar exista dragostea din familie si dragostea pe care o simti pentru un baiat de pe strada sau abia intalnit dragostea din familie este ceva normal si nu te face niciodata sa suferi pe cand dragostea pentru o persoana oarecare, ei bine este sinonim cu suferinta de rare ori reusesti sa-ti intalnesti din prima sufletul pereche...

| Emma a răspuns:

Ce intrebari!

Pt ca e ceva normal sa te indragostesti, bine nu de fiecare data cum spui u...asta ti se intampla tie!

Răspuns utilizator avertizat
| Yryna14 a răspuns:

Asa e firea omului... daca nu ar exista dragoste, nu ar exista viata:X...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu cred ca vei gasi un raspuns.Depinde de fiecare persoana in parte.
La adolescenti faptul ca te indragosteti e ceva trecator, care iti aduce bucurii si tristeti.
Faptul ca ne indragostim e datorita dorintei de a avea pe cineva care ne completeaza, la care le place aceleasi lucruri ca si noua.

Asta e parerea mea.

Pa, pa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos, Cristian!
Happy day! happy